Як поповнити рахунок МТС банківською картою.

З розвитком сучасних технологій у абонентів стільникового зв'язку все частіше виникає питання про те, як поповнити рахунок МТС банківською картою. Зробити це можна як на офіційному сайті компанії, так і за допомогою інших сервісів.
Інструкція
1
Переконайтеся, що у вас в наявності є діюча банківська карта VISA або MasterCard перш, ніж приступити до поповнення рахунку МТС. Перейдіть по посиланню здійснення платежу з карти на сайті компанії: https://pay.mts.ru/webportal/payments/2770. Вкажіть ваш номер телефону у верхньому полі. При цьому є можливість оплатити не тільки один, а одразу кілька телефонних номерів, вибравши відповідний пункт. Пропишіть суму в рублях, яку ви хочете покласти на рахунок, а також виберіть тип вашої карти для оплати. Пам'ятайте, що мінімальний платіж становить 100 рублів. Натисніть «Далі».
2
Введіть ваші платіжні дані, щоб поповнити рахунок МТС банківською картою. Вкажіть номер карти, а також місяць і рік її терміну дії. Латинськими символами пропишіть ваше ім'я та прізвище в спеціально відведених для цього полях. Введіть захисний код CVV2/CVC2 (останні 3 цифри на задній стороні вашої карти). Вкажіть країну і чинний e-mail. Перевірте правильність введених даних і натисніть «Оплатити». Так ви зможете поповнити рахунок МТС банківською картою без комісії.
3
Покладіть гроші на рахунок МТС, скориставшись будь-яким банкоматом, приймаючим карту VISA або MasterCard. Знайдіть пункт меню, що відображає список доступних послуг для оплати і виберіть «Поповнити рахунок мобільного телефону». Далі вам залишиться лише ввести потрібну суму для оплати і захисний PIN-код.
4
Дочекайтеся приходу і повідомляла СМС після поповнення рахунку. Зазвичай вона приходить через кілька секунд або ж хвилин після здійснення операції. Якщо цього не сталося, і гроші не надійшли на ваш рахунок, зверніться до найближчого офісу МТС для з'ясування проблеми. Якщо ви здійснюєте оплату через банкомат, обов'язково забирайте чек.