Зроби сам: пенал для школи своїми руками.

Нашим маленьким школярам щодня доводиться носити з собою купу всяких потрібних предметів: ручки, олівці, фломастери, лінійки і так далі. Дуже часто діти з величезною неохотою користуються пеналом і всі ці такі необхідні речі валяються в рюкзаках, і хлопцям доводиться довго в них ритися в пошуках олівця або ручки. Щоб виправити ситуацію, спробуйте зробити пенал своїми руками і разом з дитиною. Така річ стане предметом гордості вашого учня. Та й шкільне приладдя будуть знаходиться завжди в порядку.
Вам знадобиться
  • - 4 клаптика бавовняної тканини;
  • - флізелін;
  • - нитки;
  • - тасьма;
  • - атласні стрічки;
  • - ножиці;
  • - лінійка;
  • - швейна машинка.
Інструкція
1
Виберіть разом яскраву бавовняну тканину, яка сподобається вашій дитині. Вам знадобиться 2 клаптика побільше і 2 поменше. Довжина більшої деталі дорівнює висоті олівця плюс пара сантиметрів для припусків на шви, а ширина залежить від кількості олівців, які зберігатимуться в пеналі. Ширина меншого прямокутника дорівнює ширині більшого клаптика, а довжина менше на 3-4 см.
2
Щоб надати міцності конструкції, продублюйте одну деталь більшого і одну меншого розміру клейовим флізеліном. Для цього викроїте аналогічні прямокутники і приклейте їх до виворітного стороні клаптиків за допомогою праски.
3
Складіть прямокутники один з одним лицьовими сторонами всередину і стачайте по всіх зрізах на відстані 1,5 см від краю, залишаючи незашітие 3-4 см на одній зі сторін. Через отвір виверніть деталь на лицьову сторону. припуски на шви незашітим отвори заправте всередину деталі. Розправте шви і проутюжьте.
4
З'єднайте великий і маленький прямокутники, поєднавши 3 сторони. Скріпіть деталі кравецькі шпильками і стачайте разом по трьом сторонам. Потім прокладете вертикальні рядки, відступаючи необхідну відстань, щоб вийшли відділення для олівців, ручки або лінійки. поверх швом пришийте вузьку яскраву тасьму. З двох сторін вийшла деталі пришийте зав'язки з тасьми або атласних стрічок.
5
Прикрасьте пенал. Зробіть аплікацію з героєм улюбленого мультфільму або розшийте його паєтками, намистинами або тасьмою. Ваша дитина буде із задоволенням користуватися таким пеналом і неодмінно навчиться утримувати свої речі в порядку.
6
Вставте в готовий пенал олівці, фломастери і ручки. Згорніть його трубочкою і зав'яжіть стрічками.
Зверніть увагу
Дуже просто і швидко робити пенал з фетру. Його краї не обсипаються, а матеріал товстий, тому досить викроїти 2 прямокутника - один побільше, а другий трохи менше і стачать їх, як описано вище.
Корисна порада
В магазинах рукоділля у продажу є величезна кількість готових аплікацій, які з легкістю можна приклеїти до виробу праскою.