Як підключити бездротову клавіатуру до iPad.

iPad поставляється з віртуальною клавіатурою, яка працює в різних форматах, в залежності від додатків, які ви використовуєте. Однак висока швидкість друкування і загальна комфортність роботи не завжди досяжні для більшості користувачів на подібному пристрої. У зв'язку з цим її можна зробити ще більш зручною шляхом підключення клавіатури фізичної. Практично будь-яка Bluetooth-клавіатура повинна працювати з iPad, але для кращої функціональності необхідна Apple-style клавіатура. Це може бути клавіатура від Apple або призначені для iPad від стороннього виробника.
Інструкція
1
Заходимо в "Налаштування" -> "Загальні" -> "bluetooth". Включаємо клавіатуру, натиснувши кнопку включення праворуч. Лампочка на клавіатурі повинна заблимати через 5 секунд, що означає, що пристрій, готове до підключення.
2
На iPad перемикаємо важіль bluetooth в положення ВКЛ. Починається пошук пристроїв. Після того, як iPad побачить клавіатуру натискаємо на назву клавіатури. В даному випадку Apple Wireless Keyboard, як видно з скріншоту.
3
Після цього має з'явиться вікно з кодом. Код - чотири цифри, які потрібно ввести на клавіатурі і натиснути кнопку Enter. Клавіатура готова до використання.
Корисна порада
Щоб відключити пристрій, тимчасово вимкніть ваші налаштування Bluetooth на iPad або вимкніть клавіатуру. Після зворотного включення надалі клавіатура буде підключатися автоматично без повторного введення коду.