Як підгодувати карася перед риболовлею.

Хоч карась і невибагливий в їжі і ловиться навіть на хліб і тісто, для хорошого кльову краще його підманити в вбрання для риболовлі місце. А для цього потрібно підгодувати карася смачної ароматної приманкою, приготувати яку дуже легко.
Вам знадобиться
  • Рецепт 1: - панірувальні сухарі; - Каша; - Смажене насіння; - Печиво. Рецепт 2: - геркулес; - Смажене насіння; - Гнойові черв'яки; - Панірувальні сухарі; - Ванілін; - Кукурудзяна січка. Рецепт 3: - перловка; - Горох; - Пшоно; - Анісова масло.
Інструкція
1
Прикорм для карася потрібно робити безпосередньо перед ловом прямо на березі водойми. Для цього заздалегідь запасіться відром і всіма інгредієнтами прикормки. Насипте в відро кілограм панірувальних сухарів, їх можна купити в магазині або прокрутити через м'ясорубку сухі підсмажені шматки хліба. Далі покладіть 500 г каші. Це може бути геркулесовая, перлова, пшоняна, пшенична. Ще додайте 200 г мелених смажених насіннячок і розімніть пачку печива. Все перемішайте і розбавте трохи водою. Воду обов'язково беріть прямо з водойми. Щоб підгодовування було в'язкою, покладіть трохи глини або візьміть річковий пісок. Якщо ви все зробили правильно, кулі з даної суміші не будуть розбиватися об воду і швидко в ній розпадатися. Вони повинні розпастися на дні протягом 5-7 хвилин. Перевірити це можна на мілководді біля берега.
2
прикорму карася перед риболовлею можна і таким чином. Змішайте в відрі мелені смажене насіння, мелений геркулес, рубаних черв'яків, ванілін, панірувальні сухарі і кукурудзяну січку. В будь-якій пропорції, тільки ваніліну не потрібно класти багато: хоч карась і любить ароматні приманки, надмірний запах його відлякає. Додайте води з водойми і перемішайте до утворення маси, з якої можна зліпити підгодовувальні кулі. Для в'язкості також потрібна глина.
3
Добре приманює карася і довго утримує в місці лову таке підгодовування. Покладіть у відро розпарену перловку, парений горох, пшоно і анісова масло для аромату. Знову ж, вирішувати вам, скільки чого ви візьмете, правильне співвідношення підбирається виходячи з досвіду, бо риба в різних водоймах може повестися по-різному.
4
У прохолодну погоду підгодовувати карася добре мотилем. Його рубають і додають в рецепт підгодовувальних куль. Іншому, як і будь-яку іншу тваринну начинку (хробака, опариша), якщо збираються використовувати її при ловлі риби.
Зверніть увагу
Обов'язково кладіть трохи ароматизаторів. Серед таких можна використовувати кріп, анісова олія, ванілін, часник, смажене насіння і ін.
Корисна порада
Краще, коли всі часточки підгодовування дрібні, тоді риба не наїдається, а просто збирається в місці закидання наживки.