Як безпечно очистити екран.

Щоб почистити рідкокристалічний або світлодіодний екран, вам не доведеться купувати дорогий набір пристосувань. Налиплу бруд можна видалити за допомогою декількох широко поширених побутових приналежностей.
Вам знадобиться
  • серветка з мікрофібри
Інструкція
1
Насамперед для цього знадобиться серветка з мікрофібри. У тих, хто носить окуляри, вона, ймовірно, вже мається, але можна запастися серветкою більшого розміру - їй зручніше протирати екрани. Придбати її можна на спеціалізованих сайтах або в фотомагазинах.
2
Сухий серветкою акуратно видаліть прилиплу бруд. Якщо остання тримається міцно, можна злегка надавити серветкою на екран (у даній фразі ключовим є слово «злегка»).
3
Якщо очистити поверхню таким чином не вдасться, скористайтеся вологою серветкою. Але чим і в якому обсязі її зволожити? Безумовно не слід використовувати мило, засіб для чищення вікон, а також будь-яку рідину, в якій міститься спирт. Візьміть порожню пляшку з розбризкує насадкою (як і серветки з мікрофібри, вони коштують недорого і продаються повсюдно) і заповніть її дистильованою водою і білим оцтом, взятими в рівних пропорціях.
4
Через розбризкувач змочіть серветку (але не екран) розчином оцту. Після цього обережно, як це було описано вище, протріть забруднену поверхню вологою серветкою.
5
Зачекайте, поки екран висохне. Тільки після цього можна встановлювати батарею, вставляти в роз'єм шнур живлення і включати його в розетку.
Зверніть увагу
Перед використанням будь-якої рідини відключіть екран від джерела живлення. Якщо йдеться про автономний моніторі або телевізорі, висмикніть провід з розетки. Якщо екран є складовою частиною портативного комп'ютера, телефону або планшета, відключіть від пристрою кабель живлення і (якщо це можливо) вийміть батарею.