Як накопичити швидко гроші.

Накопичити велику суму грошей в найкоротші терміни нереально. Виною всьому маленькі зарплати. Але якщо накопичити грошей треба, то можна трохи економити і довгоочікуваний день покупки рано чи пізно настане. Якщо гроші потрібні терміново, то оптимальним варіантом буде взяття їх в кредит. Коли кредит взяти не представляється можливим, то варто запастися терпінням і почати відкладати невеликі суми.
Інструкція
1
Відмовтеся від відпочинку на курортах. Так ви зможете заощадити велику суму грошей, яку можна відкласти.
2
Не купуйте дорогі продукти харчування. Їжте те, що коштує дешевше. Обмежте вживання м'яса, фруктів і соків. Всі ці продукти коштують дорого. Замініть їх на овочі, рибу і фруктові чаї.
3
Здійснюйте всі покупки в соціальних магазинах або в період великих розпродажів. Візьміть дисконтні карти, а всю суму знижки відкладайте.
4
Речі купуйте тільки в разі крайньої необхідності.
5
Їздите на громадському транспорті. Так ви заощадите на бензині та обслуговування автомобіля. Якщо є можливість, то ходіть пішки.
6
Інтернет і стільниковий зв'язок забирають багато грошей. Якщо якийсь час обмежити користування цими послугами, то можна відкласти істотну суму. Але цей варіант підходить тільки в тому випадку, якщо це не пов'язано з вашою роботою.
7
Улаштуйтеся на другу роботу, якщо дозволяє графік на першій. Якщо можна, то візьміть додаткові робочі години.
8
Якщо відкладати всю заощаджену суму, то найближчим часом вам вдасться отримати те, на що ви збирали. Адже велика частина грошей іде на предмети в яких не дуже потребують люди, якщо їх не купувати, то можна швидко накопичити гроші .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nq57dqWP66U
Зверніть увагу
Для того щоб швидко накопичити гроші, їх необхідно відкладати, якщо не відкладати - накопичити нічого і ніколи не вийде. Приміром, якщо щомісяця відкладати 10-15% зароблених коштів, то сильно по кишені це не вдарить (і навіть допоможе вам накопичити на машину). Але для того щоб накопичити потрібну суму швидко, необхідно відкладати рази в два-три більше.
Корисна порада
Тому слід очевидний висновок, від кредитної картки потрібно бігти швидше, ніж від чуми. Зарплатну картку (якщо вона є) то ж краще викинути, і користуватися тільки звичайним банківським рахунком. Наступний крок, це гроші вдома лежать не в одній купі, а розкладені по купках. Нагадаю вам, що в найзагальнішому вигляді є три навички з управління грошима. Перший навик полягає в тому, щоб вміти заробляти більше грошей. Другий навик в тому, щоб накопичувати гроші, тобто в тому, щоб витрата був завжди менше доходу.