Як запустити 2 вікна.

Процес прокачування персонажа MMORPG вельми довгий і трудомісткий. Вблагати і прискорити цей процес можна, якщо запустити 2 вікна гри, адже так грає отримає можливість допомагати самому собі.

MMORPG (massive multiplayer online role playing games) - розраховані на багато рольові онлайн-ігри - завоювали небувалу популярність. Число граючих в найбільш популярні з них досягає мільйонів, і тенденції до його скорочення не видно. Швидше навпаки, фантастичні онлайн-світи втягують у свою орбіту все нових і нових учасників, що вступають в непримиренну боротьбу з силами зла (або добра, якщо ви на стороні злодіїв), а також один з одним за обмежені ігрові ресурси.Процесс прокачування персонажа вельми довгий і трудомісткий (адже якби він був швидким і простим, то ніякої гри не вийшло б, все моментально прокачати б до межі і інтерес до гри на цьому був вичерпаний). Природно, кожен гравець хоче скоріше дістатися до висот сили, майстерності і володіння магією, знайти можливість надіти просунутий обладунок або використовувати потужний артефакт. Вблагати і прискорити цей процес можна, якщо запустити 2 вікна гри, адже так грає отримає можливість допомагати самому собі. Приміром, в одному вікні доблесний воїн б'ється з небезпечним ворогом, а в іншому маг-лікар ненав'язливо підправляє його здоров'я, щоб вистачило сил і енергії довести бій до переможного кінця, а значить - отримати бонуси у вигляді досвіду і цінностей, які можна виявити на поваленому тілі врага.Существует кілька способів запустити 2 вікна:

  1. Просто спробуйте запустити ще один примірник клієнта гри. В деяких випадках це вдається.
  2. Скористайтеся додатковим програмним забезпеченням, наприклад, утилітою HideToolz. Вона дозволяє приховати вже запущений екземпляр гри, так що друге вікно буде «думати», що є єдиним.

Пам'ятайте, що правила більшості (хоча і не всіх) онлайн-ігор забороняють подібні маніпуляції, і в разі їх виявлення ваш персонаж може бути заблокований. Тому, перш ніж робити які-небудь маніпуляції з клієнтом або використанням сторонніх програм, щоб ознайомитись з своєї гри і переконайтеся, що передбачуваний виграш дійсно варто ризику і витрачених зусиль. Може виявитися, що втрата з таким трудом прокачаного і оснащеного всім необхідним персонажа багаторазово перекриє будь-які потенційні вигоди від використання двох вікон одночасно.