Як навчитися танцювати дівчині.

Кожній дівчині хочеться виглядати на тлі своїх ровесниць королевою - найкрасивішою, граціозною, притягувати захоплені погляди. Тому багато хто сьогодні активно цікавляться танцями - адже це найбільш приємний спосіб знайти гарну фігуру і витонченість рухів. Способів навчитися танцювати в наші дні існує безліч, залишається тільки вибрати найбільш бажаний і приступати до дій.
Інструкція
1
Перш варто визначитися з танцювальним стилем, який належить вивчати. Сучасна танцювальна мода дуже демократична. Вона включає і церемонні бальні танці, і запальні клубні, і еротичні беллиданс зі стрип-данс. Так що починаючої танцівниці залишається тільки вибрати, до чого більше лежить душа. Адже займатися треба тим, що приносить задоволення, тоді будь-які зусилля будуть в радість.
2
Визначившись з танцювальним напрямком, можна переходити до наступного етапу, а саме пошуку місця і методу навчання. Зрозуміло, найпростіший і очевидний спосіб досягти бажаного - записатися на заняття обраним танцем в найближчому фітнес-клубі або танцювальної студії. На жаль, такий варіант не завжди можливий. По-перше, заняття з професійним тренером коштують досить дорого і не всі можуть дозволити собі такі витрати, а по-друге, відповідних курсів може просто не бути поблизу. Особливо ця проблема характерна для маленьких міст. До того ж жорстка прив'язка до певного розкладом теж не сприяє підвищеному зручності.
3
Однак відсутність під рукою танцювальної школи або курсів - ще не причина, щоб відмовлятися від улюбленого танцю зовсім. Успішно займатися цілком можна вдома. Сьогодні випускається величезна кількість навчальних програм, DVD-дисків і літератури з усіх танцювальним напрямкам. За невеликої наполегливості можна знайти будь навчальні матеріали.
4
В інтернеті існують форуми і співтовариства практично по всіх танцювальним стилям. На них можна поспілкуватися з соратниками по захопленню, обмінятися досвідом або отримати консультацію професіоналів. Також в мережі можна знайти багато якісного відео як з онлайн-уроками танців, так і з записами концертних виступів професійних танцюристів.
5
Для того щоб навчитися добре танцювати, треба в першу чергу почати діяти. Ніякі багатогодинні перегляди відео та обговорення в інтернеті не замінять практики. Тому, якщо передбачаються самостійні заняття, дуже важливо виділити для них певний час і твердо слідувати наміченим. Дуже часто буває важко подолати власну лінь, неорганізованість, бажання відкласти заняття на потім. Не піддавайтеся! І тоді через пару місяців ви легко зможете вразити своїм мистецтвом коханого чоловіка або колег на офісній вечірці.