Гарне й оригінальне мило своїми руками.

Індивідуальне і оригінальне мило можна зробити дуже легко з мильної основи своїми руками. Мильна основа не містить барвників, ароматизаторів та інших добавок. Тому це мило не буде викликати алергію та подразнення на шкірі. А для додання приємного аромату ви можете додати в мило крапельку улюбленого ефірного масла або духів.
Вам знадобиться
  • англійська або німецька біла мильна основа, пігментна фарба, ефірну олію або парфуми, спирт, формочка, скляний стакан, ложка гострий ніж, мікрохвильова піч, розпилювач.
Інструкція
1
Беремо мильну основу і нарізаємо її невеликими кубиками. Поміщаємо в скляний стакан і ставимо в мікрохвильову піч на 1-2 хвилини (залежить від потужності і особливостей мікрохвильовки). Мильна основа повинна повністю розплавитися, але не закипіти.
2
Капаємо 5-7 крапель пігментного або 3-4 краплі харчової фарби в мильну основу і акуратно перемішуємо. Мильна основа придбає бажаний вами колір
3
Додаємо 3-5 крапель улюбленого ефірного масла або духів. Перемішуємо
4
Заливаємо в форму, скроплюємо спиртом і залишаємо на 4 години. Можна використовувати спеціальні форми для мила, а також форми для шоколаду, випічки, льоду.
5
Дістаємо мило і залишаємо його на 5-6 годин добре просохнути.
6
Запаковуємо мило і даруємо його. Або беремо його і йдемо приймати ванну!
Зверніть увагу
Уважно стежте за милом, після того як помістили його в мікрохвильову піч. Краще ставити на маленькі проміжки часу і помішувати. Якщо мило сильно закипіло - то у нього зіпсується запах і підійде тільки для виготовлення господарського.
Корисна порада
Не забувайте збризкувати мило спиртом, інакше у вас утворюються не дуже красиві бульбашки. Якщо мило все таки вийшло не таким як ви хотіли - його завжди можна перетравити.