Як в'язати гачком гумку. Як в'язати гумку гачком.

В'язання гачком дозволяє створювати цікаві текстурні вироби. Щоб річ була виконана в єдиному стилі, можна зробити одним інструментом і основну частину моделі, і гумку до неї. Як і всі інші візерунки в цьому виді рукоділля, в'язати гачком гумку потрібно за допомогою різних сполучень петель і стовпчиків.
Вам знадобиться
  • Товстий гачок
  • Нитка середньої товщини світлого кольору
Інструкція
1
Підберіть для в'язання зразка гумки товстий гачок і нитки середньої товщини якогось світлого кольору. Так і в'язати простіше, ніж з тоненьких ниточок, і малюнок гумки буде добре проглядатися.
2
Зв'яжіть парна кількість повітряних петель, додаткову петельку для симетрії і приплюсуйте до загального числа ще пару крайніх петель. Приміром, у вас вийде 4 + 1 + 2 = 7 повітряних петель. Зв'яжіть перший ряд стовпчиком без накиду.
3
В'яжіть далі так звану рельєфну гумку. Для цього гачок повинен увійти справа наліво в тіло нижнього стовпчика, піднімаючи його. Оповте цей стовпчик гачком , захопіть спереду нитку. Витягніть першу петельку гумки і зробіть звичайний стовпчик з накидом. Вийшов лицьовій рельєфний стовпчик.
4
Дійте далі так само, як при в'язанні лицьового стовпчика, але в дзеркальному відображенні. Гачок повинен увійти в стовпчик попереднього ряду зліва направо. У підсумку вийде виворітний рельєфний стовпчик.
5
Чергуйте виворітні і лицьові стовпчики на свій розсуд. Наприклад, 1 лицьова, 1 виворітний або 2 лицьових, 2 виворітних. Зв'язавши смужку гумки потрібної вам висоти, обв'яжіть її край стовпчиками без накиду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=V8cxD9_2bsA
Корисна порада
Пов'язане гачком резіночное полотно відрізняється меншою еластичністю, ніж при роботі в'язальними спицями. Щоб гумка добре тяглася і довго не втрачала форму, зв'яжіть її спицями, а основний виріб - гачком. Спробуйте виконати гумку з схрещених петель, тоді стилі виконання вироби не будуть занадто перебивати один одного. Можна також підібрати іншу підходящу гумку цікавої текстури.