Як збільшити час роботи від батареї свого мобільного пристрою.

Можна зберегти енергію батареї телефону або планшетного комп'ютера, налаштувавши ряд параметрів, які впливають на електроспоживання. Всі налаштування дуже прості.
Інструкція
1
Зменшіть яскравість екрану. Функція автоматичної яскравості, наявна на більшості телефонів, автоматично регулює яскравість екрану залежно від характеру зовнішнього освітлення та операцій, виконуваних системою. Але вручну ви можете ще сильніше зменшити яскравість екрану. Налаштуйте час відключення екрану. У одних пристроїв є спеціальні кнопки для відключення екрану, інші дозволяють програмно налаштовувати параметри блокування або відключення дисплея. Якщо це можливо, зробите так, щоб екран автоматично відключався після хвилини простою.
2
Вимкніть Wi-Fi. Якщо ви не використовуєте з'єднання Wi-Fi, відключіть його. Те ж саме відноситься і до Bluetooth.
3
Вимкніть або обмежте видачу повідомлень. Користувачам iOS доведеться вручну виконати це для кожної програми. Перейдіть до пункту "Settings-Notifications", доторкніться до кожного додатки, які ви хочете налаштувати і встановіть перемикач Notification Centre в положення Off. Якщо ви є користувачем Android, вимкніть синхронізацію невикористовуваних сервісів. Для цього перейдіть в розділ "Облікові записи" меню "Налаштування" і вимкніть синхронізацію для всіх сервісів, які не використовуються.
4
Мінімізуйте вплив додатків і параметрів, в яких в поточний момент немає необхідності. Щоб вивантажити з пам'яті додатки в середовищі iOS, двічі доторкніться до кнопки Home. Після того як на екрані з'явиться лоток багатозадачності, утримуйте програму до появи кнопки Х. Натисніть її, щоб закрити програму. Користувачі Windows Phon 8 для обмеження енергоспоживання додатків можуть скористатися популярною функцією Battery Saver.
5
Увімкніть режим літака. У цьому режимі відключаються всі бездротові інтерфейси пристрої, у тому числі стільниковий зв'язок, Wi-Fi, Bluetooth, GPS і інші сервіси визначення місця розташування.
6
Вимкніть сервіси визначення місцеположення. Цей захід дозволить заощадити вам чимало енергії і деяку кількість грошей в зарубіжних поїздках.
7
Вимкніть вібродзвінок. Вібродзвінок вимагає набагато більш серйозних енергетичних витрат, ніж звуковий сигнал. Якщо ви знаходитесь там, де не можете перешкодити іншим гучними звуками, розгляньте можливість тимчасового відключення всіх сигналів повідомлення.
8
Не дозволяйте своїм устроєм занадто сильно нагріватися і охолоджуватися. Безпечний температурний режим для електронних пристроїв знаходиться в діапазоні від 0 до 35 С. Прийміть необхідні заходи, щоб захистити свій телефон від перепадів температури.