Як остудити перегрітий ноутбук.

Гарячий комп'ютер - поганий комп'ютер. Надлишкове тепло може викликати збої в роботі і аварії, здатні привести до пошкодження обладнання. І, хоча в цілому, ноутбуки виділяють менше тепла, ніж стаціонарні комп'ютери (енергоефективність більш високий пріоритет дизайну), у них є власні унікальні проблеми.
Інструкція
1
Підтримання ноутбука в прохолодному стані залежить від системи вентиляції. Якщо гаряче повітря не матиме виходу, з'являться проблеми. Щоразу, коли ви берете в руки ноутбук, переконайтеся, що ви не загороджуєте вентиляційні отвори, які, найчастіше. знаходяться з боків. Не ставте ноутбук на подушку або м'який матрац. Ніколи не кладіть ноутбук в сумку, якщо він не вимкнений. Ви рідко зможете знайти отвори для охолодження в нижній частині ноутбука, однак, тепло має тенденцію до накопичення саме там. У зв'язку з цим, якщо ви все частіше стали помічати, що дно вашого ноутбука сильно нагрівається, задумайтеся про покупку охолоджуючої підставки.
2
Забруднення ноутбука, накопичення в ньому пилу також здатні привести до його перегріванню. Для очищення ноутбука від пилу рекомендується використовувати балончик зі стисненим повітрям, продуваючи його нутрощі через вентиляційні отвори. Цими заходами ви відкинете пил від отворів, тим самим, сприяєте кращому охолодженню системи. Вимкніть ноутбук і переверніть його. Викриття викруткою знаходяться там болти. Зніміть нижню кришку і видаліть звідти пил за допомогою стиснутого повітря.
Зверніть увагу
На жаль, реальні проблеми, пов'язані із забрудненням ноутбука, знаходяться в більш складно доступних місцях. Якщо ви відчуваєте в собі сили самостійно розібрати ноутбук, можете спробувати провести процедуру його очищення самостійно, ні - зверніться до професіоналів.