Як використовувати заварку від чаю.

Що зробити з рештою вчорашнім чаєм? Ось декілька варіантів, як його використовувати в домашньому господарстві.
Інструкція
1
Чайної заваркою можна полити грунт перед посівом насіння, вона сприяє росту рослин. Кімнатні квіти можна полити розбавленою чайною заваркою, а спить листики висипати в горщик - це гарне добриво.
2
Компреси з теплою заварки корисні для очей: вони знімають втому, набряки, запалення, розгладжують зморшки, тонізують шкіру повік, прибирають мішки під очима. Злийте заварку в яку-небудь ємність, розбавте водою і використовуйте для вмивання. Вона тонізує шкіру, надає їй смаглявий відтінок.
3
Якщо спить чаю багато, відцідіть його і розкидайте по килиму (килим потрібно попередньо почистити пилососом). Потім щіткою смахніте чай. Він добре вбере залишки пилу і освіжить фарби килима.
4
Чайної заваркою можна фарбувати бавовняні і трикотажні тканини для додання їм коричневого кольору. Якщо речі трохи зблякли, після прання опустіть їх на 30 хвилин у теплу воду з додаванням чаю.
5
Покладіть випитий чай в м'яку ганчірочку, отриманим тампоном натирайте шкіряні сумки та вироби зі шкіри.
6
Чай дуже добре допомагає при пітливості ніг. Заваріть його, і в цей розчин опустіть ноги. Можна просто протерти чисті ноги чайним настоєм і потім витерти.
7
Чай є відмінним засобом від сонячних опіків. Нанесіть вологі прохолодні пакетики на обоження ділянки шкіри і потримайте 15 хвилин.