Як досягти гармонії з самим собою.

Коли людина знаходиться в гармонії з самим собою, навколишній світ теж набуває рис упорядкованості, а люди оточують більш успішні і щасливі. Щоб знайти бажану гармонію, варто звернути увагу на кілька аспектів свого життя.
Інструкція
1
Джерело щастя знаходиться не десь зовні, а в вас. Усвідомивши цей момент, ви перестанете шукати любов в інших людях, так як знайдете її в собі. Ви більше не захочете брати щось у когось в борг, адже в вас буде всього досить, і ви зможете цим з кимось поділитися.
2
Намагайтеся оцінювати себе справедливо і адекватно, саме це допоможе впоратися з багатьма непростими ситуаціями в житті. Визнавши, що ви не досконалі, і в вас є деякі вади, вам буде легше долати труднощі, так як вам відомі причини їх появи.
3
Полюбіть себе такою, яка ви є. Прийміть себе з усіма своїми недоліками і перевагами, з усіма емоціями і відчуттями, вчинками та мріями. Говоріть частіше, що любите себе, і з часом відчуєте, що це аж ніяк не порожні слова.
4
Живіть в сьогоденні, а не в минулому або майбутньому. Вийдіть на балкон, вдихніть повітря, погляньте на сонце - це те, що оточує вас зараз. І саме в цьому «зараз» ви живете, а не в своїх уявленнях та сподіваннях. Відчуєте радість і принадність моментів, любите те, що у вас є, і перестаньте страждати з приводу того, чого немає. Всі ці негативні переживання тільки у нас в голові.
5
Відмовтеся від висловлювань із серії «Мене це бісить», «Я ненавиджу свою роботу», «У мене немає друзів», «Я нещасна» або «Мене ніхто не любить». Вимовляєте позитивні фрази, в яких виражається то, якою б ви хотіли себе бачити. Припустимо, «Я - щаслива людина», «У мене все виходить», «Я маю все, що мені потрібно».
6
Заведіть щоденник, записуючи туди аналіз всіх своїх емоцій. Якщо за день ви зіткнулися з якимось сильним переживанням, стресом, роздратуванням, то опишіть докладно, як це відбувалося, чому, і яку участь ви в цьому брали. Могли б ви відреагувати і вчинити інакше, і який результат був би тоді? Підписуйте дати і слідкуйте за зміною своїх емоцій. Якщо ви нічого не упустили, то з часом побачите, що ваш психічний стан змінюється в кращу сторону.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sJIBww9DLqg