Як автоматично видалити велику кількість однакових файлів.

Жорсткий диск можна порівняти з гаражем, в якому поступово накопичується величезна кількість сміття, непотрібного мотлоху. Однак, якщо в реальному житті кожну річ нам доведеться виносити окремо, то в комп'ютері цей процес можна автоматизувати до такої міри, що спеціальна програма буде видаляти однакові непотрібні файли одним разом.
Інструкція
1
Використовуйте програму Duplicate Cleaner Free. Відкрийте вкладку Search Criteria (Критерії пошуку). Там знаходиться розділ File Sizes (Розміри фала). Зніміть галочку з Any Size (Будь розмір) і введіть 2000 в поле Minimum File Size (Мінімальний розмір файла). Якщо ви хочете, щоб програма автоматично вибирала файли для видалення, використовуєте інструмент автоматичного пошуку і вибору дублікатів файлів. Для цього у вкладці Search Criteria ставимо галочки навпроти Same Content (Однакове зміст) and Same File Name (Однакове ім'я файлу). У вкладці Scan переконайтеся в тому, що програма не перевірятиме системні файли і папки. У вкладці Scan Location (Місце сканування) можна вказати тільки ті папки, де ви зберігаєте документи, фотографії і т.д. Натисніть на кнопку Scan Now (Сканування зараз).
2
Після завершення сканування перейдіть на вкладку Duplicate Files і натисніть на іконку вибору помічника (Selection Assistant), "чарівна паличка". Виберіть Mark (зазначити)> Select by Group (вибрати групою)> All but one file in each group (всі, крім одного файлу в кожній групі). Після завершення процесу вибору натисніть на копку File Removal (Видалення файлу).
Корисна порада
Не знімайте файли розміром менше 20 Мб.