Що робити, якщо робота не подобається.

Не любите свою роботу? Ви не самотні. Багато людей не надто люблять ходити на роботу, проте все ж роблять це з різних причин, найчастіше - через гроші. Насправді, це не дуже добре, тому що може викликати стрес або депресію. Скористайтеся цими порадами, щоб трохи поліпшити ситуацію.
Інструкція
1
Розберіться, що саме є найнеприємнішим у вашій роботі. Когось дратують докучливі колеги, інших - необхідність складати письмові звіти щодня або обдзвонювати клієнтів, третіх - ще що-небудь. Розуміння - це перший крок до позбавлення.
2
Обговоріть свої висновки з керівником, можливо, він допоможе Вам позбутися неприємних моментів. Під час розмови будьте нейтральні і конструктивні: приводите аргументи, не звинувачуйте колег і готуйтеся до нових зобов'язань натомість знятих.
3
Почніть дивитися на речі позитивно. Проблеми, які виникають у Вас на роботі, насправді, не тільки проблеми, але й виклики. Справляючись з ними, ми підвищуємо самооцінку і заробляємо умовні бали в репутацію. Критика від керівництва - це можливість знайти нові напрямки для розвитку та роботи над собою. Змініть підхід до роботи, і, можливо, Ваше ставлення теж зміниться.
4
Знайдіть собі цікаве заняття, яким Ви могли б займатися у вільний від роботи час. Це заняття стане для Вас своєрідною віддушиною після важкого робочого дня.
5
Знайдіть час для занять спортом. Спорт не тільки допомагає привести тіло у форму, але і дає нам енергію. Дослідження показують, що фізичні навантаження стимулюють підвищення рівня гормонів серотоніну і ендорфіну, а це робить нас щасливішими. Знайдіть хоча б 3 години на тиждень, які Ви зможете провести у спортзалі.
6
Величезний вплив на нас чинять колеги. Якщо в колективі все регулярно вголос обурюються з приводу неприємної роботи або маленької зарплати, Ви мимоволі заражаєтеся загальним настроєм. Якщо колеги тиснуть на Вас, перекладають свою роботу і постійно вказують на помилки - це дуже неприємно, і може сильно підірвати віру в себе. В першу чергу, навчитеся абстрагуватися від негативних розмов, в цьому дуже допомагають навушники. Від сіли на шию колег здорово рятує бюрократія. Хтось просить Вас допомогти з "невеликою завданням" - нехай пише службову записку і проводить через керівника. Повірте, кількість нахлібників відразу стрімко скоротиться.
7
Зосередьтеся на приємному майбутньому, на перспективах, які дає Вам робота. Нехай зараз вона Вам не подобається, але отриманий досвід, або зв'язки, або гроші дозволять Вам в майбутньому жити так, як Ви хочете. Якщо це не так, то може, і не варто тут затримуватися. Оновлюйте резюме, і починайте ставитися до нинішнього місця роботи як до проміжного етапу.
Корисна порада
Навіть на неприємною роботі потрібно залишити гарне враження - хто знає, де і в якій ситуації ви наступного разу зіткнетеся зі своїм начальником.