Як зробити нові речі зі старих джинсів.

Старі джинси - це неймовірна кількість можливостей для створення незвичайних і стильних штучок. Найпростіше - перетворити джинси в шорти або бриджі. Досить відміряти бажану довжину нового вироби і відрізати. Однак з них можна зробити і безліч інших красивих і потрібних речей.
Проявіть свої таланти художника, розпишіть джинси спеціальними акриловими фарбами для тканини. Як мотив може бути все що завгодно: незвичайні квіти, силуети тварин і так далі. Для розпису можна скористатися трафаретом. Після того як фарби висохнуть, пропрасуйте їх праскою. Цей прийом дозволить закріпити їх на ткані.Не впевнені у своїх художніх здібностях - прикрасьте джинси аплікацією, стразами або мереживом. Аплікацію і стрази легко приклеїти за допомогою праски, а мереживо пришити вручную.Уже не перший сезон в моді одяг в стилі гранж, зухвала і смілива. Порвіть ваші старі джинси, пристебніть значки і шпильки, і річ в новому стилі готова. Доповніть ваш наряд сорочкою в клітку, шкіряними брутальними черевиками і металевими аксесуарами.

Джинсові аксесуари

З однієї пари джинсів можна виготовити кілька симпатичних і потрібних аксесуарів. Відріжте штанини, відігніть нижній і верхній зрізи на виворітну сторону і прострочіть близько до краю подгибки, залишаючи 1-2 см незашітие. Вставте в вийшла кулиску шнурок, на краю прикріпіть обмежувачі. Шнурки затягніть. До обох кінців труби пришийте ручку, роль якої також може виконати і ремінь. Чудова сумка, в яку, наприклад, можна покласти килимок для йоги, готова.Із верхній частині з кишенями можна зшити гаманець або ж чохол для мобільного телефону. Виріжте 2 рівних прямокутника з кишенями, складіть їх разом лицьовими сторонами всередину і прострочіть на машинці, верхні зрізи деталей залиште відкритими. Виверніть отриманий мішечок на лицьову сторону і ушийте блискавку. У вас вийде гаманець з трьома відділеннями.

Стильні предмети інтер'єру

Хочеться перетворити й прикрасити своє житло? Якщо у вас є кілька пар старих джинсів, розріжте їх на квадрати, накладіть зрізи один на одного, стачайте. На зрізи покладіть тасьму і пристрочите. З полотен, зшитих таким чином, можна зробити сидіння для кухонних стільців або табуреток, килимки, підставки під гаряче і багато іншого.