Як віддерти жуйку від одягу. Як вивести жуйку.

Іноді жуйка незрозумілим чином опиняється приліпленою на одязі. Віддерти її практично неможливо. Але побачивши жуйку на речах, головне не намагатися її відтерти, вона лише глибше проникне в волокна тканини, після чого видалити її буде ще складніше. Особливо важко видаляється жуйка з бавовняних і вовняних матеріалів, з джинсами все йде набагато простіше.
Інструкція
1
Заморозьте річ в морозильній камері. Як тільки жуйка повністю замерзне, спробуйте потерти пляма. Робити це треба активними рухами як при пранні речей. Замерзла жувальна гумка повинна розкришитися.
2
Спробуйте обробити пляма гасом. Він зруйнує структуру жуйки, і вона з легкістю зніметься з тканини. Можна використовувати авіаційний бензин, Уайт-спірит, але варто утриматися від застосування ацетону. Він зруйнує не тільки жуйку , а й зашкодить волокна тканини. Якщо після застосування цих засобів на речах утворилося жирну пляму, то намажте його миючим засобом для посуду, після чого виперіть.
3
Покладіть аркуш паперу на пляму від жуйки і пропрасуйте розжареною праскою. Якщо з першого разу відійшла не вся, то повторіть процедуру з чистим аркушем паперу знову.
4
Якщо нічого не допомогло, то зверніться в хімчистку. Там за допомогою спеціальних засобів видалять пляма без шкоди для тканини.