Як завантажити смартфон або планшетний ПК в безпечному режимі.

Для багатьох з нас став звичним той факт, що в ПК під управлінням Windows можна увійти в безпечному режимі без будь-якого стороннього програмного забезпечення. Але мало хто знає, що така ж можливість є і в смартфонах і планшетних ПК під управлінням Android. У безпечному режимі Android не буде завантажувати будь-які додатки сторонніх виробників. Це дозволяє усувати неполадки пристроїв: мимовільна перезавантаження, зависання, проблеми з батареєю і ін. В безпечному режимі передбачена можливість видалення неоптимізованого ПО.
Інструкція
1
Для перезавантаження в безпечному режимі на Android 4.1 або більш пізньої версії, натисніть кнопку живлення і утримуйте, поки не з'явиться меню параметрів живлення.
2
У меню, вибираємо Відключення живлення. Після цього вам буде запропоновано перейти в безпечний режим. Натискаємо ОК.
3
Після виконання запропонованих операцій пристрій почне процес перезавантаження. Це може зайняти певний час.
4
Після завантаження поле "Safe Mode" (Безпечний режим) буде відображатися в нижньому лівому кутку. У цьому режимі ви будите мати доступ тільки до тих додаткам, які поставляються разом з пристроєм. Встановлені програми будуть видалені, а додані вами віджети зникнуть. Спробуйте деякий час використовувати пристрій в даному режимі. Якщо ваші проблеми, пов'язані з перезавантаженням, зависанням, перегрівом і ін. Зникнуть, видаліть встановлені вами програми.
Корисна порада
На старих версіях Android, натисніть на кнопку живлення, щоб вимкнути пристрій. Увімкніть телефон або планшет, і, коли під час завантаження ви побачите логотип, натискати клавіші додавання звуку з боці пристрою (Volume Up і Volume Down). Продовжуйте утримувати дві кнопки, поки пристрій завантажиться. У нижньому лівому кутку свого екрану ви побачите надпісь- індикацію Безпечний режим.