Як відіпрати машинне масло. Чим відіпрати пляму від машинного масла.

Машинне масло при попадання на одяг утворює складні плями, яка не відпирається звичайним порошком. Замочувати річ марно, масло глибоко проникає в структуру тканини, і видалити його можна тільки за допомогою деяких засобів, особливо це стосується старих забруднень.
Інструкція
1
Якщо ви тільки що поставили пляму, відразу намажте його миючим засобом для посуду. Почекайте близько 15 хвилин і виперіть. Зону освіти плями потрібно прати вручну, машинка автомат не впорається з цим завданням. Якщо немає можливості випрати річ відразу, і немає під рукою миючого засобу - намажте пляму милом. Як тільки прийдете додому обробіть пляма ще раз, потім виперіть.
2
Спробуйте зняти пляму гасом або авіаційним бензином. Тріть ганчірочкою, принаймні її забруднення міняйте на чисту. Як тільки пляма стане практично непомітним - виперіть річ. Цей спосіб допомагає видалити навіть старі забруднення.
3
Купіть в автомобільному магазині спрей-очищувач машинного масла. Нанесіть його на пляму, вона зникне практично моментально.
4
Купіть будь-який сучасний засіб для виведення плям. Відбілювач підійде тільки для білих речей. Нанесіть його на пляму на 15-30 хвилин. Якщо через півгодини пляма не зникло, то продовжите час впливу плямовивідника.
5
Якщо ви не можете самостійно впоратися з плямою, вам зможуть допомогти в хімчистці.