Як правильно вибрати хороший картопля.

Ні в одному будинку нашої країни не обходяться без картоплі. На жаль, більша частина продаваних нам овочів обробляється небезпечними хімічними добривами. Виникає закономірне питання: як правильно вибрати хороший картопля? Нашої з вами метою є обходження стороною картоплі з високим вмістом пестицидів і нітратів, а також уміння відрізняти повні поживної цінності плоди від "порожніх" даремних бульб.
Інструкція
1
Різні сорти картоплі мають різний окрас. Жовтий колір вказує на багатий зміст каротину, мав покращувати гостроту зору. Червоно-фіолетові бульби містять антоциан, який служить для організму антиоксидантом, що перешкоджає старінню. Вибирайте будь-який вподобаний сорт, здоров'ю ви точно не нашкодите.
2
А ось бульби з зеленими плямами рішуче відкидайте в сторону. Такі плями свідчать про наявність в картоплі отруйної речовини під назвою соланін. Він накопичується в овочах при неправильному їх зберіганні і є вкрай небезпечним для людського організму. Зрозуміло, якщо ви виявили бульби з зеленими плямами у себе вдома, обов'язково позбудьтеся отруйних плодів.
3
Подивіться, чи не пророслу Чи картопля. Якщо на плодах є навіть невеликі проростки, це означає, що вся поживна сила овоча передана в їх зростання і в бульбі практично не залишилося вітамінів. Наявність проростків анітрохи не небезпечно, але така покупка безглузда.
4
Перевірте на упаковці або в документації на овочі дату збору цього врожаю. Картопля допустимо зберігати близько одного року. Однак, бажано вживати в їжу тільки свіжий картопля, він є таким у перебігу трьох-чотирьох місяців після збору.
5
Оскільки російський молода картопля з'являється на прилавках лише в літній період, ви з легкістю зможете розпізнати, які і звідки ці овочі. Якщо за вікном зима, а на етикетці написано "Молода картопля", це або імпортний товар, або зовсім не молоді овочі вітчизняних ошуканців. Як би не було, робіть вибір на користь нехай і старого, але російського картоплі - він не перевозиться на великі відстані, а значить не оброблений додатковими хімічними речовинами. Щоб овочі зберігалися вдома в зимовий період, закупите картопля не ранніх, а більш пізніх сортів.