Як зберегти продукти без холодильника.

Зберігати продукти поза холодильником доводиться в разі раптової поломки агрегату, поїздки або відключення світла. У втім, в останньому випадку холодильник ще деякий час може виконувати функцію термоса, сохраняющего холод. Отже, як зберегти продукти без холодильника.
Інструкція
1
Найбільш очевидний і простий спосіб в холодну погоду - перенести продукти на вулицю, на балкон або вивісити за вікно в целофановому мішку.
2
Щоб м'ясо пролежало поза холодильника до 2-3 днів, заготуйте розчин: 1 ч.л. саліцилової кислоти на 500 мл води. Промите м'ясо загорніть в тканинну серветку, просочену позначеним розчином. В пакет класти не можна, краще розкласти заготовки по контейнерах.
3
До 7 днів зберігається м'ясо, залите молоком. Уже години через 4 молоко згорнеться, створивши «шубу», це послужить свого роду вакуумної упаковкою для продукту.
4
Зробіть в'ялене м'ясо - потримайте шматочки над вогнем, поки на них не утворюється суха скориночка. Стягніть шматки мотузкою і розвішані на протязі.
5
Птицю дозволить зберегти поза холодильника до 7 днів старий мисливський прийом - просочіть чистий рушник оцтом і укутайте в нього птицю. У міру висихання рушники знову змочуйте його в оцті.
6
Свіжа риба зберігається поза холодильника тільки очищена і випотрошена. Чи не мийте її в процесі підготовки, оббирати серветками. Потім щедро натріть рибу сіллю, замотайте в марлю і повісьте на протяг.
7
Яйця, помідори, огірки та яблука добре зберігаються в дерев'яному ящику, якщо попередньо продукти загорнути в товстий шар газети, а на дно ящика насипати піску.