Як підключати плагіни. Як додати плагін в фотошоп.

Працюючи довгий час з однією програмою, користувач зустрічається з проблемою обмежених можливостей ПЗ. За кілька років користувач персонального комп'ютера здатний вивчити напам'ять всі тонкощі роботи. Приміром, фотохудожник, щоб внести різноманітність у свої роботи, встановлює додаткові плагіни . Якщо ви ще не знаєте, як встановлюються і підключаються плагіни до редактора Adobe Photoshop, то ця стаття для вас.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Adobe Photoshop, необхідні плагіни.
Інструкція
1
Плагіни - це об'єднання декількох фотофільтри або яких-небудь операцій у програмі. Плагіни для програми Photoshop зберігають у файлах з розширенням .8bf. Для того щоб додати плагін до редактора зображень, необхідно скопіювати його в папку з плагінами. Якщо це плагін впливає на зображення, як фільтр - скопіюйте в папку з фільтрами, що знаходиться всередині папки з плагінами.
2
Розглянемо приклад, як зробити операцію підключення плагіна PluginS.8bf. За замовчуванням, при установці, програма інстальована на диск С, в папку Program Files. Відповідно, файл плагіна - PluginS.8bf необхідно скопіювати в папку C: Program FilesAdobeAdobe Photoshop CS? Plug-InsFilters. PluginS.8bf - довільне назва файлу плагіна, Adobe Photoshop CS? - Замість питання підставте цифру вашої версії програми.
3
Після копіювання файлу плагіна у відповідну папку, необхідно запустити програму. При запуску, програма автоматично сканує папку з плагінами, тим самим підключаючи всі плагіни заново.
4
Для використання нового плагіна, використовуйте меню «Фільтри», попередньо відкривши яку-небудь фотографію. Для повторного використання плагіна, який використав останній натисніть сполучення клавіш Ctrl + F.