Як згадати пісню.

Меломани, в колекції яких сотні різних музичних творів, часто задаються питанням про те, як згадати пісню певного виконавця. Також подібна проблема виникає перед тими, хто, наприклад, почув пісню по радіо і тепер бажає дізнатися її назву. Дізнатися назву і виконавця можна як самостійно, так і за допомогою різних програмних засобів.
Інструкція
1
Спробуйте згадати назву пісні за словами, які звучать в ній. Найчастіше ключові слова з назви звучать в приспіві, і вже по них ви можете, наприклад, відшукати потрібне твір у своїй колекції або в інтернеті. Подібним чином можна з'ясувати, хто є виконавцем, якщо вам відомо тільки назва пісні. Можна спробувати дізнатися його по голосу, по манері виконання або ж постаратися вловити різні деталі аранжування, характерні саме для цього артиста.
2
Скористайтеся одним з музичних форумів в інтернеті або сервісів відповідей на питання, де існує досить багато тем, в яких одні користувачі допомагають згадати пісню іншим. Вкажіть у своєму повідомленні якомога більше деталей, які допоможуть іншим дізнатися дане музичний твір: де ви її чули, які прозвучали слова, яким був мотив і т.д. Зверніть особливу увагу на сайти радіостанцій, які транслюють дану пісню, і форму на них.
3
Застосуйте одне з спеціальних програмних засобів, що дозволяють дізнатися назву і виконавця пісні, наприклад, "TrackID" від Sony. Встановіть додаток на ваш мобільний телефон, і як тільки поруч з вами (наприклад, по радіо чи на TV) заграє потрібна пісня, запустіть його. Додаток запише невеликий уривок пісні і порівняє його з наявною базою музичних творів онлайн (переконайтеся, що є підключення до інтернету). Це один з найшвидших і ефективних способів згадати пісню.
Зверніть увагу
На деяких радіостанціях є платна послуга відправки СМС на короткий номер під час трансляції будь-якої пісні для визначення назви і виконавця. Вам прийде відповідь повідомлення з необхідною інформацією.
Корисна порада
Зверніться до продавців у музичних магазинах, вони можуть мати дані про той чи інший виконавця і його альбомах.