Ляльковий куточок з алюмінієвих банок.

Алюмінієві банки в будинку з'являються постійно. Найчастіше вони летять у відро для сміття. Але якщо у вас є маленька донька, не поспішайте їх викидати - з них можна зробити масу цікавих речей. Наприклад, меблі для лялькового куточка.
Вам знадобиться
  • - алюмінієві банки;
  • - ножиці;
  • - циркуль-вимірювач;
  • - наждачний папір;
  • - фломастер.
Інструкція
1
Тонкий алюміній, з якого робляться пивні банки, дуже легко гнеться і прекрасно ріжеться. Якщо його різати самими звичайними ножицями середньої довжини, то зазубрин не буде, так що подібний матеріал цілком годиться для дитячих іграшок. Підберіть відповідні за розміром банки і ретельно їх вимийте, а потім рівно зріжте верхню частину. Досить зрізати денце з отвором по обідку.
2
Вам належить прорізати всю бічну поверхню банки рівними смужками шириною приблизно по 5 мм. Тому попередньо розмітьте поверхню. Це зручно робити за допомогою вимірювача. Можна, звичайно, робити позначки і на око. Постарайтеся, щоб кількість смужок ділилося на 4. Робіть розрізи до самого верхнього денця.
3
Самий потрібний в ляльковому господарстві предмет - стіл. До того ж його найпростіше зробити. Розділіть отримані у вас смужки на 4 рівні групи. Ніжки можна зробити декількома способами. Наприклад, знайдіть в групі 1 або 2 центральні смужки. Зробіть відмітку на відстані 3 см від залишився денця. Від цієї точки плетіть косичку з 3 пасм на відстані приблизно 5 см. Заплетіть і інші групи смужок. Слідкуйте, щоб всі косички вийшли однакової довжини. Низ кожної смужки закрутіть в щільну трубочку, починаючи від вільного краю і до початку косички. Поставте стіл на плоску поверхні і при необхідності підігніть ніжки.
4
З банки можна зробити не тільки стіл, а й стілець. Початок процесу точно таке ж, як і в першому випадку. Загальна кількість смужок розділіть на 2 рівні частини. Одна половина призначена для ніжок і спинки, друга - тільки для двох ніжок. У тій частині, де буде спинка, відігніть кілька смужок вгору. З інших зробіть такі ж ніжки, як і для стола.
5
З загнутих догори смужок сформуйте спинку. Найпростіший спосіб - просто зігнути смужки, зробивши з них дуги. Але можна пофантазувати і зробити що-небудь цікавіше. Наприклад, одну смужку зігніть дугою до симетричної точці денця. Рештою смужками, призначеними для спинки, оплете її.
Корисна порада
Крісло робиться за тим же принципом, що і стул.Чтоби зробити пуф, достатньо просто закатати всі смужки в трубочки до денця.