Як скласти систему відеоспостереження для магазину.

Відеоспостереження - це вже давно не розкіш, а необхідність в нашому житті. Установка системи відеоспостереження в магазині допоможе знизити злодійство, а також ефективно контролювати роботу персоналу і в цілому підвищити безпеку в магазині. Давайте розберемося, яке обладнання входить в систему відеоспостереження і у скільки приблизно обійдеться установка 4 камер в магазині.
Вам знадобиться
  • Відеореєстратор, жорсткий диск, монітор, камери відеоспостереження, блок живлення, кабель, роз'єми.
Інструкція
1
Відеореєстратор - це серце вашої системи відеоспостереження. Він буде фіксувати інформацію від камер і записувати її на жорсткий диск. Для чотирьох камер достатньо 4-канального відеореєстратор з форматом стиснення H.264 і 25 кадрів на канал, з можливістю віддаленого доступу та моніторингу в реальному часі, з функцією детектора руху і архівації на зовнішні носії. Такий реєстратор коштуватиме близько 4000 рублів. Плюс жорсткий диск на 500 Gb - близько 2500 тис.
2
Для приміщення магазину оптимально поставити 3 відеокамери і одну камеру на вулицю перед входом. Внутрішні камери раджу вибирати купольні, з дозволом не нижче 600 ТВЛ, порогом чутливості 0,1 Лк. Дані камери будуть коштувати від 2000 до 3000 за штуку. Для вулиці слід придбати всепогодний камеру в антивандальному корпусі, з дозволом 700 ТВЛ і ІК-підсвічуванням не менше 20 метрів. Ціна такої камери - від 2500 до 4000 тис.
3
Блоку харчування на 2 Ампера в пилозахищеному корпусі буде достатньо для 4 камер. Його ціна в межах 300 рублів. Роз'єми (універсальний "мама", універсальний "папа" і RG-54 під викрутку) в кількості 12 штук коштуватимуть близько 300 рублів. Кабель слід вибирати для вулиці - RG-59 (кручена пара і кабель живлення в одному корпусі чорного кольору, гнучкий), а для приміщень - 3С2V (кручена пара і кабель живлення в одному корпусі білого кольору). Ціна вуличного кабелю за метр - близько 20 рублів, внутрішнього - 16 рублів.
4
Вартість пуско-налагоджувальних і монтажних робіт залежно від протяжності кабелю може скласти від 5 тис до 15 тис. Таким чином повний комплект відеоспостереження з його установкою обійдеться вам від 15 000 до 30 000 рублів. Погодьтеся, не такі вже великі гроші за вашу безпеку. А якщо раніше були помічені крадіжки, то система відеоспостереження дуже швидко себе окупить.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на відеокамери NOVICAM, RVI, KMS. Не раджу зв'язуватися з маловідомими китайськими брендами.
Корисна порада
Хоч і здається, що під'єднати камери до реєстраторів і налаштувати систему легко, раджу довіритися професіоналам. Тим більше при установці фірмою вам дається гарантія не тільки на обладнання, а й обслуговування системи