Театр іграшок . з пластикових пляшок.

Дитину з перших днів його життя оточує безліч предметів. Малюкові вони здаються живими. А можна і насправді вдихнути в різні предмети життя і навіть розіграти з ними улюблену казку. Для цього дуже підходять пластмасові пляшки від шампунів або соків.
Вам знадобиться
  • - пластмасові пляшки;
  • - кольоровий скотч;
  • - широкий прозорий скотч;
  • - кольоровий папір;
  • - універсальний клей:
  • - ножиці;
  • - циркуль;
  • - олівець;
  • - залишки пряжі.
Інструкція
1
Огляньте наявні в господарстві пластмасові пляшки. Подивіться, що з них можна зробити. Зелена пляшка з-під шампуню підійде для Крокодила Гени, з коричневої банки з-під какао можна зробити Чебурашку або мавпочку. Для чоловічків підійдуть строкаті пляшки з-під соку. Пляшки можуть бути будь-якої форми. Вам важливо створити образ персонажа, а для цього достатньо декількох найбільш характерних деталей.
2
Ретельно вимийте пляшечки і видаліть з них етикетки. Щоб зняти паперову наклейку, досить просто помістити предмет в теплу воду. Етикетки з самоклеющейся плівки краще всього просто віддерти, підчепивши яким-небудь гострим предметом. Пробки не викидайте, вони теж можуть допомогти створити образ.
3
Ідеальний матеріал для осіб людей і мордочок тварин - папір. Виріжте з білого паперу кружок. Обличчя можна просто намалювати фломастерами або кольоровими олівцями. Але воно буде краще виглядати, якщо наклеїти очі, ніс і рот. Очі - це просто кружечки з чорної або синього паперу, ніс - кружечок поменше, рожевий. Форма губ залежить від того, який настрій у вашого персонажа. У Колобка, наприклад, рот найбільше нагадує півмісяць ріжками вгору.
4
Приклейте гурток на боковину пляшечки, ближче до шийки. Якщо пробка велика, особа може бути і на ній. Приклеювати найкраще прозорим скотчем, але можна використовувати і будь-який універсальний клей. Звірині мордочки можна зробити і цілком з кольорового скотчу. Очі, ніс і рот просто наклеюються на пляшку, без всякого кружечка.
5
Виріжте і наклейте додаткові деталі. Це можуть бути, наприклад, кисті складених на животі рук у чоловічків, Чебурашки ії Міккі-Мауса. Подумайте, які ще елементи допоможуть створити необхідний образ. Старенькій можна надіти чепчик або хустку, залежно від того, яку казку ви збираєтеся розігрувати. Дідка потрібні сиве волосся і борода. Волосся найкраще приклеїти до внутрішньої сторони пробки.
Зверніть увагу
Декорації до такого театру можна зробити зі звичайних дитячих кубиків або вирізати з фанери.
Корисна порада
Можна додати деталей. Наприклад, старенькій або матрьошці дуже підійде фартух з того ж скотча або клаптика. Виріжте деталь потрібної форми і приклейте її до нижньої частини пляшечки. Можна зробити гудзики на одязі, візерунки на "рукавах" і по низу "одягу" і т.д.