Як налаштувати в skype мікрофон.

Skype - це програма, яка використовується для спілкування між користувачами в мережі Інтернет. В Скайпі ви можете спілкуватися за допомогою звукової та відеозв'язку. Сьогодні ця програма дуже популярна, адже вона безкоштовна, зручна, дозволяє спілкуватися з будь-якою людиною, навіть якщо той знаходиться на величезній відстані від вас.
Вам знадобиться
  • Skype
Інструкція
1
Для початку необхідно запустити дану програму. Якщо ви ще не встановили Skype, то вам слід завантажити інсталятор з офіційного сайту компанії Skype Limited або з іншого мережевого ресурсу. Запустивши скачав файл, встановіть програму.
2
Далі необхідно авторизуватися, якщо у вас вже є власний логін і пароль, введіть їх. У тому випадку якщо ви жодного разу не користувалися даною програмою, натисніть «У мене немає логіна». У вікні, введіть логін, пароль, погодитеся з правилами використання сервісу і вкажіть свою адресу електронної пошти. Тепер ви можете зайти в Skype.
3
У вікні програми на панелі інструментів знайдіть меню «Дзвінки», а потім натисніть «Налаштування звуку».
4
В поле « Мікрофон » потрібно вибрати пристрій, яким ви будете користуватися. Також ви можете налаштувати гучність і автоматичне використання.
5
Якщо вам необхідно перевірити настройки, то ви можете скористатися спеціальною опцією «Зробити контрольний дзвінок в Skype».