Ікра з баклажанів гостра. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

1 Свіжі баклажани укласти на решітку в духовку і запікати при температурі 180 градусів близько години. Готовність баклажан визначається за злегка зморщеною шкірці і загальної м'якості. Можна запікати баклажани і в вугіллі, уклавши їх прямо на вугілля і присипавши зверху вугіллям, як картоплю. 2 Як тільки баклажани приготуються, їх необхідно
Вам знадобиться
  • Баклажани свіжі -4 штуки, вершкове масло 100 грам, часник-2 зубчики, сіль
Інструкція
1
Свіжі баклажани укласти на решітку в духовку і запікати при температурі 180 градусів близько години. Готовність баклажан визначається за злегка зморщеною шкірці і загальної м'якості. Можна запікати баклажани і в вугіллі, уклавши їх прямо на вугілля і присипавши зверху вугіллям, як картоплю.
2
Як тільки баклажани приготуються, їх необхідно викласти на рушник на 5 хвилин. Це необхідно для того, щоб шкірка легко відділялася. Після цього очистити баклажани від шкірки і більшої частини внутрішніх насіння і Викласти очищені баклажани у велику тарілку.
3
Поки баклажани не охололи, додати до них вершкове масло, подрібнений часник, трохи солі і все це ретельно і швидко рубати кухонним ножем, поки суміш не буде подрібнена до стану пюре. По готовності викласти гіркою в іншу тарілку і подавати до столу. Блюдо однаково смачне і в гарячому і холодному вигляді.
Зверніть увагу
Процес запікання баклажанів, що в духовці, що у вугіллі тривалий.
Корисна порада
Найсмачніше страва виходить, коли баклажани готують в углях.Слівочного масла і часнику можна додавати і в два рази більше, ніж вказано в рецепті.