Як навчити собаку команді "до мене". до мене команда собаці.

Команда «До мене» є однією з основних команд у дресируванні собак. Вона використовується для поклику тваринного до господаря і виробляє послух. Краще починати відпрацьовувати команду «До мене» з раннього віку.
Інструкція
1
Навчання собаки проводиться у відокремленому місці без відволікаючих подразників. Тварина має бути не годуванням. Спочатку починають дресирувати собаку на довгому повідку. Для заохочення потрібно покласти в кишеню кілька шматочків ласощів.
2
Собаку відпускають, тримаючи кінець повідця. Потім її увагу привертають кличкою і показують ласощі, одночасно вимовляється команда «До мене». Коли собака підбіжить, їй дають ласощі, схвалюють вигуком «Добре» і погладжують.
3
Далі потрібно навчити собаку сідати навпроти дресирувальника. Для цього, коли вона підбіжить по команді «До мене», їй надавливают рукою на спину і піднімають ласощі вгору, після прийняття сидячого положення, собаку заохочують вигуком «Добре» і віддають ласощі.
4
Щоб собака навчилася підбігати по вигуку «До мене» і сідати біля лівої ноги, потрібно покликати її командою, взяти за поводок, обвести навколо себе за годинниковою стрілкою і посадити зліва, після чого заохотити. Можна використовувати ласощі. Воно показується собаці, підбіг по команді "До мене", і, коли вона потягнеться за ним, перекладається за спиною в ліву руку. Дати його собаці тільки після того, як вона сяде у лівої ноги.
5
Команда «До мене» вважається відпрацьованою, якщо собака з будь-якої відстані за першим покликом підбігає до дресирувальника, обходить його і сідає біля лівої ноги.