Установка додаткового стоп-сигналу.

Нерідко автовласники замислюються над питанням установки в свій автомобіль додаткового стоп-сигналу. І це питання досить важливий, так як власна безпека і безпека інших учасників дорожнього руху понад усе. Встановити такий пристрій не представляє особливих труднощів як в плані технічної складності, так і в плані фінансів.
Вам знадобиться
  • - стоп-сигнал;
  • - изолента;
  • - викрутки.
Інструкція
1
Для початку подумайте про правильний вибір моделі додаткового стоп-сигналу. Уважно вивчіть характеристики вашого акумулятора, так як у випадку покупки ліхтаря високої потужності є ризик зменшити термін експлуатації батареї.
2
Приступайте безпосередньо до самої установки додаткового стоп-сигналу. Для цього визначитеся з місцем монтажу: спойлер, задня полку в салоні автомобіля, задній бампер і т.д. Бажано встановити ліхтар в салон машини, за склом, так як в цьому випадку знижується ризик поломки стоп-сигналу через опади, бруду, дорожнього пилу, каменів.
3
Зафіксуйте стоп-сигнал на задній полиці. Метод фіксації залежить від конструкції обраного ліхтаря. Це може бути двосторонній скотч або присоска. Також для більшої стійкості можна акуратно виконати отвори в задньому лонжероні даху. Після фіксації підключіть плюсової провід ліхтаря до відповідного проводу основних стоп-сигналів, що знаходиться під заднім диваном. Мінусовій провід виведіть на корпус автомобіля.
4
У випадку, якщо задня полку зайнята, встановіть додатковий стоп-сигнал на бампері. Плюсової провід підведіть до відповідних проводам основних стоп-сигналів. Мінусовій дріт під'єднайте до металевої частини корпусу. Також найбільш складним місцем кріплення ліхтаря є спойлер. В цьому випадку необхідно всі проводи вести через нього. Зручніше буде, якщо внутрішня структура спойлера буде порожнистої. При монтажі не забувайте ретельно ізолювати дроти у уникнення контакту з корпусом.