М'ясо по-розбійницькі. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Колись давно розбійники, у лісах, щоб їх не вистежили під час приготування їжі, готували м'ясо в глибоких ямах на вугіллі. Відповідно вночі, в лісі, світло вогню і вугіль не був видний і дим розсіювався, остигав і не піднімався вгору. Даний рецепт дозволяє в домашніх умовах відтворити смак того, розбійницького, м'яса.
Вам знадобиться
  • Свіже м'ясо свиняче - 1,5 кілограма, часник - 1 головка, лавровий лист - 3 листочка, майонез, перець чорний мелений, сіль
Інструкція
1
Шматок свинини необхідний цілісний, бажано щоб це була шия або окіст. Шматок м'яса необхідно нашпигувати часником і лавровим листом. Зубчики часнику чистяться і розрізаються навпіл, лавровий лист ламається в довжину і потім навпіл, щоб вийшли четвертинки листа. У м'ясі робляться надрізи ножем з усіх боків на глибину 2 см, в надрізи вставляються половинка зубчики часнику і четвертинка лаврового листа. Надрізів для нашпіговиванія повинно бути не менше 10 шт.
2
Після нашпіговиванія м'ясо необхідно обв'язати шматком міцної натуральної нитки для запобігання непередбаченого зміни форми шматка м'яса при запіканні. Потім натерти підготовлений шматок м'яса сіллю, чорним перцем і акуратно обмазати тонким шаром майонезу.
3
Укласти підготовлене м'ясо на деко в духовку, зверху прикрити пергаментним папером і запікати при температурі 100 градусів не менше 8 годин. В кінці приготування зняти пергаментний папір і продовжувати запікати м'ясо при температурі 210 градусів 10 хвилин.
Зверніть увагу
Процес приготування дуже тривалий, але не трудомісткий. Вага свіжого м'яса не повинен бути менше 1 кілограма, інакше в процесі приготування його можна пересушити. Готову страву смачне і в гарячому і в холодному вигляді.
Корисна порада
М'ясо має бути з великою кількістю жирових прошарків.