Як приготувати цукати з цитрусових. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Лимони, апельсини, мандарини - мабуть, це найпопулярніші фрукти в російських магазинах. Однак деякі вміють витягати всю користь з цих цитрусових, в тому числі з їх шкірки. А адже з неї можна приготувати чудове частування до чаю - цукати.

Цукати з мандаринових корок

Зніміть шкірку з мандаринів. Для цього зріжте кружечки біля плодоніжки і з протилежного боку, потім наріжте шкірку на часточки гострим ножем уздовж плоду. Підготовлені кірки складіть у каструлю і залийте холодною водою для видалення гіркоти. Вимочуйте шкірку протягом 3 діб, міняючи воду через 6-8 годин. Потім проваріть кірки протягом 10 хвилин, відкиньте на друшляк, щоб стекла вода, і складіть в емальований таз або каструлю з широким дном. У воду, в якій варилася шкірка, додайте цукор (на 1 кг кірок потрібно 1,2 кг цукру і 0,4 л води) і зваріть сироп. Залийте кірки киплячим сиропом і залиште на 10 годин, потім додайте 3 г лимонної кислоти, проваріть кірки 15 хвилин і залиште варення ще на 10 годин. Потім проваріть цукати до повної готовності (крапля сиропу на розтікається по блюдечку) і відкиньте кипляче варення на друшляк. Залиште кірки в друшляку на 1,5 години до повного стікання сиропу, потім складіть їх в сито і залиште на добу для підсихання. Після цього обваляйте часточки в цукрі і знову складіть у сито на добу для висихання. Для тривалого зберігання цукати закочують в чисті сухі банки під металеву кришку. Сироп можна використовувати в кондитерських цілях.

Цукати з апельсинових кірок

Апельсинові кірки для видалення гіркоти необхідно вимочувати не менше 4 доби, періодично міняючи воду. Після вимочування проваріть шкірку протягом 15 хвилин і відкиньте на друшляк. Для приготування сиропу на 1 кг апельсинової шкірки беруть 1,8 кг цукру, 0,45 л води і 2 г лимонної кислоти. Варять апельсинові цукати в 3 прийоми по 10 хвилин, залишаючи після кипіння на 10 годин. Перед третьою варінням додають лимонну кислоту і уварюють до готовності. Сушать апельсинові цукати так само, як мандаринові.

Цукати з лимонних кірок

Лимонні кірки для видалення гіркоти вимочують не менше 5 днів, міняючи воду 3-4 рази на добу. В іншому технологія приготування цукатів не відрізняється від вищеописаних. Сироп готується на тій же воді, в якій варилися лимонні кірки. На 1 кг шкірки потрібно 1,2 кг цукру і 0,3 літра води.