Пропадає вільне місце на жорсткому диску.

Іноді власники комп'ютерів стикається з неприємним фактом: вільне місце на вінчестері зникає, як сніг під гарячим сонцем. Не допомагає гарячкове видалення встановлених програм - місце неухильно зникає.
Вам знадобиться
  • програма scanner
Інструкція
1
Спочатку очистіть папку Temp, в якій зберігаються тимчасові файли. Ці файли створює операційна система під час роботи lдля зберігання проміжних результатів різних операцій. Сама папка знаходиться на системному диску і постійно розростається в процесі роботи. Натисніть клавіші Win + R і введіть в рядок "Відкрити" команду% Temp%. Відкриється папка Temp. Клавішами Ctrl + A відзначте всі містяться в ній файли і натисніть клавішу Delete. Якщо якийсь файл не може бути видалений, процес зупиняється. Позначте інші файли мишкою і знову натисніть Delete. Ця операція звільнить вам чимало місця на жорсткому диску.
2
Скачайте безкоштовну програму scanner з сайту розробника, розпакуйте архів і запустіть, клацнувши двічі по виконуваного файлу scanner.exe. Позначте логічний диск, на якому пропадає місце. Протягом деякого часу програма буде його сканувати.
3
Підсумком сканування стане кругова діаграма, на якій різними кольорами позначені файли і папки, розміщені на перевіреному диску. Наведіть курсор на кольоровий ділянку, і в верхньому лівому куті діалогового вікна відобразиться назва папки, її розмір і кількість пронумерованих файлів. Якщо ви хочете видалити непотрібну програму, клацніть по кольоровому ділянці, а потім по значку "Видалення програм" (верхній в правому ряду). Відкриється стандартне вікно "Установка і видалення програм" Windows. Натисніть кнопку "Видалити" під ім'ям програми і виконуйте інструкції.