У чому користь шипшини.

Шипшина є не тільки красивим рослиною з незвичайними квітами, здатними полонити своїм ароматом, але і джерелом вітамінів, мікро- і макроелементів. А за кількістю міститься вітаміну С йому поступається навіть лимон.

Шипшина - воістину унікальна рослина. Про його корисних і лікувальних властивостях можна говорити нескінченно, причому багато з них досить рідкісні.

По-перше, як згадувалося раніше, шипшина багатий вітаміном С. Крім того, в його плодах містяться вітаміни групи В, вітамін К , Е, Р, залізо, марганець, мідь, фосфор, ефірні олії, органічні кислоти та інші речовини.

По-друге, шипшина покращує роботу органів травлення, нирок, перешкоджає розвитку запальних процесів і має бактерицидну дію. Шипшиновий чай сприяє зміцненню імунітету, прискорює регенераційні процеси. Також його вживають при недокрів'ї, захворюваннях жіночих органів, загальному виснаженні організму.

По-третє, насіння шипшини багаті ефірними маслами і антиоксидантами. Це масло можна використовувати для обробки і прискорення загоєння ран, для зняття запального процесу. Всесвітньо відома модель Міранда Керр на ніч завдає масло шипшини на обличчя і тіло. Вранці її шкіра виглядає чудово і буквально випромінює світло. Як каже сама модель, це один із секретів її краси.

Щоб правильно приготувати відвар із плодів шипшини, необхідно взяти 100 грамів ягід на 1 літр води. Плоди слід засипати в термос, залити окропом і залишити приблизно на 7 годин, або можна засипати ягоди шипшини в каструлю і кип'ятити на повільному вогні близько 12 годин, постійно доливаючи випарувалася рідина. Отриманий відвар слід вживати по 100 мл двічі на день перед їжею, причому його потрібно використовувати протягом 2 днів, інакше він втратить свої лікувальні властивості.