Як купити китайський телефон.

На сьогоднішній день дуже популярними стають товари з Китаю, зокрема мобільні телефони і смартфони. Незважаючи на сформовані стереотипи про якість китайської продукції, мобільні пристрої виробництва даної країни відрізняються високою надійністю, низькою ціною і часто навіть не поступаються багатьом іменитим брендам. Тому все частіше можна зустріти питання про те, як купити дешевий китайський телефон самостійно, не звертаючись до допомоги посередника.
Інструкція
1
Щоб купити китайський телефон, для початку визначтеся з інтернет-магазином. Останнім часом їх досить багато, проте товари в їх каталогах приблизно однакові, різниця тільки в ціні. Більшість китайських сайтів перекладені на англійську мову, проте, якщо у вас є проблеми з розумінням, то скачайте програму Google Chrome. В даний браузер вбудований перекладач, викликати який можна натисканням правою кнопкою миші на потрібному сайті і виборі опції «Перевести на російську».
2
Відкрийте каталог з мобільними пристроями. Для зручності можете встановити фільтр по потрібній вам ціною, брендом, увазі доставки і т.д. Вибирайте китайський телефон дуже уважно, ретельно вивчайте його характеристики. Особливу увагу приділіть процесору апарату, графічної складової, якщо пристрій буде використовуватися в якості ігрової платформи, а також об'єму оперативної пам'яті.
3
Після вибору телефону не поспішайте його замовляти. Для початку вивчіть спеціалізовані форуми, присвячені покупці китайських гаджетів, де цей телефон швидше за все вже обговорювалося покупцями. Приклад такого форуму представлений у розділі «Джерела». Також для більшої наочності подивіться відеоролики з оглядом обраного телефону на YouTube, якщо такі є.
4
Після остаточного вибору приступайте безпосередньо до самого замовленням. Як правило, у новачків основні проблеми на цьому етапі полягають в оплаті товару. Оплатити замовлення на китайському сайті можна різними способами, однак найбільш доступним є використання кредитної картки. При наявності у вас карт VISA або MasterCard для оплати вам необхідно тільки ввести ваші дані і підтвердити їх.
5
Ще одним досить зручним способом оплати є використання платіжної системи QIWI. Дана система підтримується деякими китайськими інтернет-магазинами, що дозволяє безпосередньо списувати суму з гаманця QIWI на рахунок продавця. Якщо ж прямої підтримки немає, то завжди можна активувати віртуальну карту VISA і розплачуватися їй, як реальною.
6
Також не забувайте правильно вказувати свою адресу при оформленні замовлення. Вводите свої особисті дані «транслітом». Наприклад, якщо ваше ім'я Іван Іванов, то на «трансліті» воно буде записуватися як Ivan Ivanov. Те ж стосується запису адреси, назви міста і т.д. Після замовлення, продавець зазвичай надсилає трек-номер, за яким ви зможете відстежувати місцезнаходження вашої посилки, обов'язково збережіть його.
Зверніть увагу
При оформленні замовлення в поле ZIP вказується ваш поштовий індекс. Для кожного населеного пункту він свій.