Як заощадити гроші на покупках.

Щоб заощадити гроші, необов'язково собі у всьому відмовляти. Крім гарного доходу, має бути економне і грамотне витрачання грошей. Потрібно просто навчитися купувати з розумом продукти і речі, витрачати гроші розумно, не відчуваючи себе при цьому нещасною.

Вибираючи одяг, не загострювати увагу на дорогих речах, які представлені в нових колекціях, так як вони будуть модними один сезон. Придивіться до нарядів, які продаються за акціями або йдуть зі знижкою, знайдіть ті, що вам до душі, що підкреслить ваші достоїнства.

Не варто купувати одяг, підкоряючись хвилинному бажанням. Слідкуйте за знижками, акціями, розпродажами в магазинах, купіть річ, коли це буде вигідно. Стосується це не лише одягу, так само можна заощадити гроші на покупці побутової хімії, косметики та інших товарів.

Нової одягом можна обзавестися, не тільки купивши її. Запропонуйте сусідкам, подружкам влаштувати обмін. Вам річ неабияк набридла, а подружці вона подобається, і навпаки. Таким чином можна абсолютно безкоштовно оновити гардероб.

Мудрість говорить: скупий платить двічі. Це вірно, краще купити дорогу і якісну річ (вона служитиме довго), ніж спокуситися низькопробним дешевим товаром, який втратить первісний колір і форму вже через тиждень.

Важливо не тільки розумно купувати товари, потрібно по магазинах ходити правильно. Потрапляючи в супермаркет, можна розгубитися через великої кількості речей, забути, за чим прийшли, не втриматися, піддатися спокусі, купити абсолютно непотрібне, але красиве, яскраве або смачне. На перший погляд, начебто речі і не зайві, наприклад, піна для ванни так чудово пахне, а без нового журналу ви не зможете дізнатися про новинки моди - мотивація для подібних покупок знайдеться завжди. Тому, перед походом до супермаркету неодмінно складіть список необхідних покупок. Це допоможе заощадити гроші.

Проявіть терпіння, заздалегідь розподіліть, яку суму потрібно витратити і на що. Обов'язково зберігайте купони зі знижками - незабаром ви зрозумієте, що домашній бюджет не зменшується, а накопичується.