Як скопіювати фільм на диск.

Полюбився фільм , скачаний в інтернеті або взятий на час у одного, так хочеться зберегти для себе. Це цілком реально - достатньо просто записати фільм на флеш-карту або диск.
Інструкція
1
Для початку необхідно сказати, що все диск і діляться на ті, на які можна записувати і не мати можливості щось видалити з нього - це DVD-R і ті, які можна перезаписувати - DVD-RW.
2
Щоб скопіювати фільм на диск дотримуйтесь наступної інструкції: Переконатися, що у вас DVD-ROM, а не CD-ROM.
3
Встановити програму Nero будь-який з версії, в нашому випадку встановлена версія Nero 6.Далее вставляємо DVD- диск і запускаємо програму Nero.
4
Перед вами з'явиться панель програми. На вкладці «Дані» вибираємо «Створити DVD з даними».
5
Відкриється вікно, в якому потрібно буде вказати файл, який ви хочете записати. Після всього зробленого, натисніть «Далі».
6
Якщо на даному диск е залишилися вільні Кб і надалі ви хочете що-небудь ще записати на даний диск, то поставте галочку навпроти «Дозволити додавання файлів» .
7
Тепер можна натиснути «Запис», і програма почне операцію.
8
Диск з фільм ом готовий. Приємного перегляду.
Диск DVD має об'єм 4,7 гігабайти, що робить його дуже зручним носієм для зберігання різної інформації, зокрема, фільмів. Сучасні кодеки дозволяють стискати фільми до розмірів в 700 мегабайт, тому на один DVD диск може поміститися до 6 фільмів в прийнятній якості.
Інструкція
1
Скачайте програму для запису компакт-дисків під назвою CD Burner XP, яка розповсюджується безкоштовно. Дистрибутив її розташовується за адресою http://cdburnerxp.se/downloadsetup.exe. Після цього проінсталюйте її на комп'ютер і запустіть. При запуску CD Burner XP відкривається вікно, яке дозволяє вибрати різні функції програми, такі як створення iso образу, запис музичного диска або диска з даними. Виберіть останню опцію, після чого вставте компакт-диск в дисковод і виберіть запис на DVD. В результаті цих дій відкриється вікно додавання файлів, що віддалено нагадує Провідник Windows.
2
У правій частині вікна додавання файлів відкрийте папку, в якій розташовується необхідний для запису на DVD фільм. Відеофайли, призначені для запису на диск, повинні мати формат, підтримуваний пристроєм, на якому ви плануєте відтворювати їх (наприклад формат .mkv не програється більшою частиною побутові відеоплеєрів). Перетягуйте або копіювання відеозапису в поле, розташоване ліворуч. Стежити за кількістю вільного місця, що залишився на диску, можна за допомогою смуги-індикатора, розташованого внизу вікна. Переконайтеся, що всі необхідні фільми підготовлені для запису, потім приступайте до наступного етапу записи фільму на DVD.
3
Для початку фізичної записи відеофайлів на диск натисніть кнопку «Прожиг» (іконка у вигляді палаючого сірника). Постарайтеся не запускати ніяких програм під час пропалювання, так як в разі його раптової відміни DVD-диск, якщо він не був перезаписуваним, може бути зіпсований. Після завершення пропалювання вставте диск в привід і перевірте якість запису фільмів (дані повинні читатися без проблем).
Зверніть увагу
Для копіювання фільму з диска використовуйте опцію "Копіювати диск" .Запісать фільм на DVD також можна за допомогою відеоредакторів.