Рецепти варення з абрикосів. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Варення з абрикосів - прекрасне частування до чаю. Зварити його можна різними способами, і кожен хороший по-своєму.

Варення з половинок абрикосів. 1-й спосіб

На 1 кг абрикосів потрібно 1,5 кг цукру. Розріжте абрикоси на 2 половинки і вийміть кісточки. Половинки абрикосів складіть в емальований таз або широку каструлю. Зваріть сироп з 0,7 кг цукру і 0,5 літра води. Залийте гарячим сиропом абрикоси і залиште на 8:00, прикривши марлечкой. Металевою кришкою закривати не можна, інакше гаряча пара, конденсуючись у воду, буде капати в варення, і воно може прокиснути. Після того як варення настоялося, злийте сироп в іншу каструлю, додайте 1/3 частина цукру, що залишився, закип'ятіть, проваріть 5-7 хвилин і знову залийте абрикоси. На цей раз залиште ємність з варенням на 10-12 годин, потім повторіть операцію ще 2 рази. Готове варення можна в гарячому вигляді розкласти по банках і закатати під бляшані кришки, або дочекатися, поки воно охолоне, і тоді закривати банки пластмасовими кришками. Щоб варення не скисло, можна накрити його кружечком щільного паперу, просоченої спиртом.

Варення з половинок абрикосів. 2-й спосіб

Другий спосіб менш трудомісткий. Розріжте абрикоси на 2 половинки і покладіть внутрішньою частиною вгору на дно ємності, в якій будете варити. На кожну половинку насипте чайну ложку цукру (всього на 1 кг абрикосів потрібно 1,3 кг цукру). Укладайте абрикоси пошарово, засипаючи кожен шар цукром. Потім накрийте посуд марлечкой і поставте в прохолодне місце на 2 доби, щоб виділився сік. Потім поставте ємність на вогонь, обережно розпушіть дерев'яною ложкою або веселкой осів на дно цукор, доведіть до кипіння і варіть на маленькому вогні близько 45 хвилин, постійно знімаючи пінки. Щоб перевірити готовність, капніть сироп на фарфорове блюдце. Якщо варення готове, крапля не розтечеться.

Варення з абрикосів з ядерця

Варення, зварене по третьому рецептом, надзвичайно смачно, але потребують для приготування достатньо часу. Абрикоси надріжте вздовж борозенки і вийміть з них кісточки. Кісточки розколіть, а ядерця покладіть через надріз всередину абрикосів. Підготовлені плоди укладіть в широкий посуд і залийте гарячим сиропом (на 1 кг абрикосів потрібно 1,5 кг цукру і 0,4 л води). Залиште на добу, потім злийте сироп в іншу каструлю, доведіть до кипіння і варіть на маленькому вогні 5-7 хвилин. Знову залийте абрикоси киплячим сиропом і залиште ще на добу, потім зваріть до готовності (крапля сиропу не розтікається на блюдечку). Готове варення в гарячому вигляді розфасуйте в стерилізовані банки і закатати металевими кришками.