Як зробити морквяну зволожуючу маску для обличчя.

Зволожити, підтягнути шкіру, надати їй гарний відтінок і здоровий вигляд можуть всього три інгредієнта. Вони неймовірно дієві і завжди присутні на нашій кухні. Залишається зробити з них цілющу зволожуючу маску і спостерігати, як перетворюється шкіра.
Вам знадобиться
  • - вершки - 1 стол. ложка;
  • - сирий яєчний жовток - 1 шт.;
  • - морквяний сік - 1 ч. ложка;
  • - рослинне масло - 1 ч. ложка.
Інструкція
1
Розітріть в мисці вершки і сирий яєчний жовток. Виберіть жирність вершків, виходячи з типу вашої шкіри. Сухий шкірі необхідний продукт з високою жирністю, і навпаки. Під благотворним впливом вершків шкіра стає зволоженою і бархатистою. Яєчний жовток живить, розгладжує і підтримує захисні функції будь-якого типу шкіри.
2
Введіть у суміш свіжовичавлений морквяний сік. Що міститься в ньому вітамін A по праву зветься вітаміном краси. Він живить, розгладжує і освіжає навіть дуже мляву шкіру обличчя. Сік моркви відмінно регулює видільну активність сальних залоз, тим самим оздоровлюючи будь-який тип шкіри.
3
Накладіть отриману зволожуючу маску на очищену шкіру. Витримайте 20 хвилин, потім зніміть маску ватяним тампоном, змоченим в теплому рослинному маслі. Сполосніть обличчя прохолодною водою. Завершальний етап закріпить живильна дія і додасть шкірі тонус. Робіть морквяну зволожуючу маску 1 раз в 2 тижні. Такий частоти достатньо, щоб підтримувати здоровий сяючий вигляд шкіри.