Створення блогу на Wordpress та його ведення.

Wordpress - найбільш популярний движок для початківців і досвідчених блогерів. Більшість блогів в інтернеті працюють саме на ньому. Така популярність пояснюється просто: створити блог на Wordpress досить просто, ця платформа безкоштовна, для неї існує безліч тем для оформлення і плагінів для зручної роботи. Саме тому люди вибирають Wordpress, якщо хочуть створити свій блог.

Перші кроки: доменне ім'я, хостинг і движок

Першим ділом рекомендується вибрати для свого блога красиве доменне ім'я. Це адресу вашого блогу, який користувачі будуть вводити в рядку браузера. Саме тому воно має бути простим і легко запам'ятовується. Хостинг - це місце, де ваш сайт розташовується фізично. Це спеціальний комп'ютер в обчислювальному центрі, на якому зберігаються всі сторінки сайту. Він доступний 24 години на добу, 365 днів у році (Якщо все працює добре, це так. Якщо ні - хостинг міняють). Комп'ютер, на якому розташовується ваш сайт, називають сервером. Коли кажуть хостинг в інтернеті, то зазвичай мають на увазі саму послугу. Її надають компанії, які називаються провайдери. На сайті провайдера ви можете відразу зареєструвати також і доменне ім'я. Більшість хороших провайдерів пропонують функцію створення блогу на Wordpress в полегшеному режимі. Якщо ви ніколи не працювали з Wordpress, рекомендуємо скористатися цією функцією. Це найпростіший і ефективний спосіб створити свій блог, він не вимагатиме від вас практично ніяких зусиль, вам не потрібно нічого знати про програмування. Вам потрібно буде натиснути на кілька кнопок, а в результаті ви отримаєте повноцінний блог на Wordpress. В крайньому випадку, зверніться в техпідтримку хостингу, і грамотні фахівці проконсультують вас з усіх питань.

Як вести свій блог, щоб він став популярним

Незважаючи на те, що стенд-Елон блоги розкрутити дещо складніше, окупаються вони набагато швидше, ніж блоги на безкоштовних платформах. Все, що від вас вимагається - регулярно писати і не забувати поповнювати баланс на рахунку хостингу, коли підходить термін його оплати. Правила ведення блога зовсім несложние.1. Регулярно робіть записи. Краще писати 1 раз в тиждень, ніж 1 раз на рік. Оптимальною періодичністю вважається писати нові матеріали 2-3 рази на тиждень. 2. Пишіть про те, що вам самим цікаво, у чому ви розбираєтеся. Тільки в цьому випадку читачам теж буде цікаво дізнаватися щось нове у вашому блозі. Якщо ви розкриваєте професійні секрети або захоплююче повествуете навіть про найпростіші речі, то велика ймовірність, що люди повернуться на ваш блог знову. Так формується аудиторія, яка дуже важлива для монетизації блогу.