Як зробити конверт своїми руками на комп'ютері.

Вам часто доводиться робити поштові розсилки? Погодьтеся, заповнювати від руки безліч бланків - виснажливий і нудний процес. Однак, його можна автоматизувати. Все, що вам знадобиться для цього - спеціальна програма «Поштові конверти». З її допомогою ви зможете зробити конверт своїми руками на комп'ютері.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, принтер, програма «Поштові конверти»
Інструкція
1
Для початку, скачайте на свій комп'ютер зручну програму для друку конвертів. Завантажити її найкраще з офіційного сайту, там точно немає вірусів і не потрібна реєстрація: http://print-convert.ru/download.php Завантаження займе буквально пару хвилин, після чого утиліту можна буде встановити. Створіть ярлик на робочому столі, щоб завжди мати швидкий доступ до програми. Після завершення установки запустіть програму і почніть працювати в ній.
2
Тепер подивимося, як зробити конверт своїми руками в програмі «Поштові конверти». У головному меню виберіть опцію «Адресна книга» та натисніть кнопку «Додати». Відкриється спеціальна форма, яку вам належить заповнити. А саме: ввести адреси відправника і одержувача, щоб відправити конверт в потрібному напрямку. Уважно перевірте всю заповнену вами інформацію і натисніть «Зберегти».
3
Далі переходите у вкладку «Конверти». У ній представлені численні шаблони конвертів російського та європейського зразків, такі як DL, C6, C5, C4 і B4. Якщо ви хочете зробити конверт своїми руками без використання готових шаблонів, то переходьте до наступного кроку даної інструкції.
4
Отже, ви можете продумати і реалізувати власний дизайн конвертів. Для цього виберіть функцію "Створити». Міняйте колір фону, додавайте написи, зображення і навіть логотипи. Логотип - відмітний фірмовий знак будь-якої компанії. Просто знайдіть його в папці комп'ютера і завантажте в редактор.
5
Як бачимо, зробити конверт своїми руками зовсім не важко. Нам залишається лише роздрукувати потрібну кількість створених конвертів. Виберіть розділ «Адресна книга»> «Друк конверта». Виберіть шаблон того формату, який потрібно. Перевірте налаштування вашого принтера. Співвідношення сторін чистого бланка повинні відповідати розмірам вибраного шаблону. Якщо все налаштовано правильно і розміри збігаються, натисніть «Друк конверта».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Hd34VJarAYA