Як навчитися жити своїм життям. Як навчиться жити своїм життям а не дітей.

Іноді можна почути скарги на відсутність часу для того, щоб елементарно жити своїм життям . Вся справа в тому, що в нашому світі ми знаходимося в постійній взаємодії з оточуючими нас людьми і їх потребами, тому не дивно, що з часом ми починаємо плутатися, де наші бажання, а де - чужі. Якщо ми чітко позначимо свої цілі, ми не будемо їх плутати. Також потрібно скласти графік виконання бажань, щоб відстежувати прогрес і дійсно ефективно витрачати свій час.
Вам знадобиться
  • - Аркуш паперу
  • - Ручка
Інструкція
1
В першу чергу, визначитеся зі своїми пріоритетами. Випишіть на аркуш паперу те, чого ви хочете досягти в житті. Поставте таймер на годиннику на п'ятнадцять хвилин і протягом цього часу пишіть все, що зможете згадати.
2
Викресліть ті цілі, які поступаються іншим по значущості. Також зверніть увагу на ті, які є нереальними з виконання з об'єктивних причин. Викреслюйте доти, поки не залишиться три-чотири мети. Це і є ваші основні цілі в вашому житті.
3
Тепер подивіться на цей план. Перед вами список ваших пріоритетів, на яких повинна будуватися ваше життя. Кожен пункт повинен здійснюватися саме в той час, який ви позначили. Пам'ятайте, що все, що відбувається у вашому житті відтепер, повинне або бути з цього списку, або не повинно відбуватися зовсім.
4
Не дозволяйте нікому і нічому заважати виконанню вашого плану. Перед вами написана ваше життя, якою ви хочете бачити - невже ви дозволите комусь заважати вам це здійснити?
Корисна порада
Щорічно корегуйте список і робіть для себе короткий звіт з виконання плану.