Як приготувати кавуновий і динний мед. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

З кавунів і динь можна приготувати ароматний корисний десерт, який прийнято називати медом. Кавуновий і динячий мед запасають на всю зиму в розпал сезону цих баштанних культур, коли ціни на них невисокі, а вибір великий.

Кавуновий мед

Для приготування кавунового меду підходять стиглі солодкі неушкоджені плоди з тонкою шкіркою. З 16-17 кг стиглих кавунів виходить приблизно кілограм меду. Гарненько вимийте кавун та зніміть з нього всю їстівну м'якоть разом з насінням. Пропустіть її через м'ясорубку або протріть крізь сито, щоб віджати сік. Отриманий сік відфільтруйте в емальовану каструлю через складену в кілька шарів марлю і поставте на слабкий вогонь. Уварюйте, поки об'єм рідини не зменшиться в порівнянні з первісним в 9-10 разів. Готовий гарячий мед розлийте по чистим сухим підігрітим банкам і закатати металевими кришками. З решти кавунових кірок можна приготувати цукати.

Динний мед

Дині для приготування меду потрібно вибирати стиглі, з ніжною м'якоттю. Ретельно їх помийте, розріжте навпіл, видаліть насіння і зріжте кірку. Пропустіть диню через м'ясорубку з крупною решіткою і відіжміть через марлю сік в емальовану каструлю. Поставте каструлю на повільний вогонь і уварюють динячий сік, регулярно його помішуючи, до зменшення обсягу в 5-6 разів. Щоб перевірити готовність меду, капніть зварений сік на блюдечко: вона не повинна розпливатися. Готовий мед ще раз профільтруйте через 2-3 шари марлі, доведіть до кипіння і розфасуйте в чисті сухі нагріті банки, потім закатати під металеві кришки.