Як вибрати стиглий кавун і без нітратів.

Нарешті з'явилися перші кавуни і так хочеться скоріше спробувати соковиту солодку м'якоть. Але яке ж розчарування, коли принісши кавун додому і розрізавши його, ви бачите, що він тільки ще розоватий. Як же вибрати стиглий кавун і як визначити, чи багато в ньому нітратів.
Інструкція
1
Першим ділом звертайте увагу на середні по величині кавуни. Величезні екземпляри швидше за все перегодовані нітратами, а маленькі опиняться нестиглими. Далі подивіться на "хвостик" у кавуна. Якщо він сухий, значить плід вже стиглий. Хоча цей показник не завжди точний, якщо ви купуєте кавун в серпні або вересні. До цього часу плодоніжка вже сама по собі засохне.
2
Потримайте кавун в руках, прикиньте його вагу. Стиглий буде здаватися набагато легше. Здавите трохи його руками, якщо почуєте хрускіт, ви вибрали хороший кавун. Поплескайте по ньому долонею, зрілий червоний кавун буде видавати характерний звук. Ще можна процарапать нігтем по шкірці. Якщо вам легко вдається залишити слід, кавун повинен бути стиглим.
3
Розгляньте кавун. Якщо ви бачите велике біло-жовта пляма на боці, відкладіть в сторону і візьміть інший, з плямою поменше. Також зверніть увагу на верхівку кавуна. Якщо ви побачите велику шорсткувате пляма в 1-2 см діаметром, перед вами дуже солодка ягода жіночого типу.
4
На жаль, дізнатися, нітратний кавун чи ні, ви не зможете на ринку, та й вдома визначити це можна приблизно. Якщо прожилки у розрізаного кавуна жовті, це показник підвищеного вмісту нітратів. Також не варто їсти і такий, у якого м'якоть, опущена в воду, сильно підфарбовує її в червоний колір. Це звичайний барвник, який недобросовісні продавці вводять в кавуни для імітації їх стиглості.
Зверніть увагу
Ніколи не купуйте тріснуті кавуни, в них може бути дуже багато хвороботворних бактерій, небезпечних для здоров'я. Також не просите продавця розрізати кавун для визначення його стиглості, в розріз також можуть потрапити мікроби, поки ви будете їхати до будинку.
Корисна порада
Кавуни з рівною поверхнею без граней і опуклостей зазвичай мають тонку скориночку.