Як перенести список.

Будь-який користувач персонального комп'ютера, який користується програмами швидкого обміну повідомлень, завжди дорожить своїм списком контактів. Це природно. Цей список складається не за один день і не за тиждень. Деякі користувачі «збирають» контакти вже кілька років. Приміром, для студента - ця втрата не так небезпечна, як для діяча будь-якої серйозної галузі (номера компаньйонів, фірм, організацій). Виявляється, відновити список контактів втраченого номера icq цілком можливо.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення «Менеджер контактів QIP».
Інструкція
1
Для того щоб відновити список контактів в програмі QIP, достатньо відкрити папку програми і знайти свій профіль, в якому буде лежати файл з усіма номерами icq. Знайдіть на вашому жорсткому диску папку C: Program FilesQIPUsersномер icq. Знайдіть в цій папці файл з розширенням .cl. Приміром, 545565555.cl. В цьому файлі зберігається вся інформація про контакти, які перебувають у вашому списку на момент останнього підключення.
2
Часто трапляється, що ваш номер крадуть з попереднім видаленням контактів. Для цього існує папка BackupCL. Вона містить велику кількість резервних копій вашого списку контактів. Після пошуку підходящого файлу, скопіюйте його в надійне місце: на диск або флеш-носій.
3
Якщо на вашому комп'ютері встановлено інший icq-клієнт, то доведеться зробити додаткові дії. Встановіть програму «Менеджер контактів QIP». Робота з цією програмою дуже проста: запускаєте програму - вводите свої дані (логін і пароль) - перед вами з'являться всі ваші контакти, які зберігаються на сервері. Залишається тільки зберегти їх.
4
Для збереження списку контактів натисніть кнопку Edit Mode - потім кнопку Export - виберіть розширення для файлу (* .cl) - натисніть «Зберегти».
5
Для того щоб імпортувати список контактів на новий номер icq, необхідно зробити те ж саме, але замість кнопки Export нажити кнопку Import - вказати шлях до файлу - відкрити цей файл. Після деякої паузи, в вікні програми з'являться всі контакти, додані з вашого списку.