Як видалити ящик на mail.ru.

Для початку вам необхідно переконатися: чи варто видаляти свій електронний e-mail, адже видаляючи його, ви позбавляєте себе можливості вести переписку, зберігати інформацію. спілкуватися з друзями за допомогою програми «Агент», бути в курсі подій колег, однокласників на «Моєму світі» і не тільки. Пам'ятайте, натиснувши кнопку «Видалити» ви втрачаєте електронний ящик разом з усім вмістом. Але якщо ви все-таки вирішили позбутися своєї пошти, то дотримуйтесь інструкцій.
Інструкція
1
В першу чергу вам слід зайти на офіційний сайт Mail.ru. Для цього необхідно в адресному рядку, розташованої вище, набрати: www.mail.ru
2
Наступним нашим кроком буде безпосередньо вхід в поштову ящик . Для цього в лівій частині сторінки в поле «ім'я» пишемо ім'я своєї поштової ящик а, вибираємо зі списку домен. Нижче вказуємо пароль. Натискаємо кнопку «Увійти».
3
Далі в адресному стройке міняємо адресу на http://win.mail.ru/cgi-bin/delete, натискаємо Enter.
4
Перед вами з'явиться сторінка, на якій буде детально написано, до яких сервісів ви втратите доступ, ознайомтеся з інформацією. Після цього ви повинні сформулювати і в поле, який знаходиться під текстом вказати причину видалення поштової ящик а. В поле «Поточний пароль» написати чинний пароль від вашого електронного ящик а і натиснути «Видалити».
5
Після всього зробленого, програма видалення ще раз спитає: «Ви дійсно хочете видалити?», Нижче будуть вказані сервіси Mail.ru. Якщо ви ще не передумали, то натисніть кнопку «OK».
6
Далі відкриється сторінка з повідомленням про успішне видалення поштового ящик а.
7
Але пам'ятайте, що даний електронний ящик буде закріплений за вами протягом трьох місяців після видалення, і якщо ви все-таки передумаєте розлучатися з ним, зможете легко відновити його.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nKyQ6cR5rUs
Як не дивно, іноді створити поштовий ящик буває набагато легше, ніж потім його видалити. Якщо ви хочете назавжди позбутися від поштової скриньки на сервісі mail.ru, знайте, що це набагато простіше, ніж може здатися.

Зайдіть в систему

Видалити поштову скриньку ви можете тільки в тому випадку, якщо перебуваєте всередині системи. Простіше кажучи, перед процедурою видалення потрібно в свою пошту зайти. Якщо на домашньому комп'ютері або мобільному пристрої ви використовуєте програму-поштового агента, необхідно зайти на сайт www.mail.ru і авторизуватися в системі там. Як тільки ви увійшли в свій поштовий ящик, натисніть на кнопку «допомога», вона знаходиться на панелі інструментів в розділі «Ще» поруч із кнопками «контакти», «файли», «теми» і т.д.

Знайти і знищити

Натиснувши на «допомогу», ви автоматично будете перенаправлені на супутній сервіс мейл ру, спеціально розроблений для відповідей на запитання та вирішення спірних завдань - «допомога мейл ру». До речі, крім інформації про те, як видалити свій поштовий ящик, ви зможете дізнатися тут багато корисного про все сервісі. Видалення пошти - питання, що знаходиться в списку найбільш поширених, тому ви без праці виявите його на головній сторінці сервісу в основному меню. На той випадок, якщо виникнуть труднощі, можна скористатися пошукачем, передбаченим системою. Він виведе вас на потрібну сторінку.

Ви добре подумали?

Отже, як тільки ви знайшли необхідний вам пункт, сміливо натискайте на посилання і система сама перенаправить вас туди, де можна видалити поштову скриньку. Власне, далі вам просто потрібно слідувати інструкціям - інтервфейс, розроблений для видалення ящика, досить простий і не потребує будь-яких навичок. Єдине, про що слід замислитися - причина, по якій ви збираєтеся видалити свій ящик назавжди. Як не дивно, розробників це питання дуже цікавить, тому доведеться відповісти на нього - в іншому випадку видалити нічого не вийде.

Відмовитися від багато чого

І ще дещо. Використовуючи пошту на сервісі мейл ру, ви, можливо, і не здогадуєтеся, що вона пов'язана з безліччю супутніх сервісів, якими ви також постійно користуєтеся. Це фотографії, відео, «відповіді мейл ру», а також простий і зручний доступ в однокласники. Якщо ж ви спілкуєтеся в соціальній мережі «мій світ» або користуєтеся мейл агентом для листування - про це також доведеться забути. Разом з видаленням вашої поштової скриньки всі ці блага цивілізації вам будуть більш недоступні. Варто зауважити, що сама служба сервісу мейл ру також попереджає про це в процесі видалення.