Як знайти рівновагу.

У людини, що знаходиться в стані стресу, поступово виснажується нервова система. Падає працездатність, наступає депресія або нервовий зрив. Найчастіше це відбувається саме тоді, коли необхідний максимум зібраності і концентрації. Необхідно постійно підтримувати емоційний і душевний рівновагу для того, щоб уникнути цього. Допомогти в цьому можуть ключові фрази, які необхідно пам'ятати, щоб уникнути нервового зриву
Інструкція
1
В першу чергу, подумайте про те, що даний стан справ не може тривати вічно. Рано чи пізно воно закінчиться. Пам'ятайте про те, що стрес як явище приходить і йде. Це доставить вам короткочасне полегшення, адже у випадку постійного стресу нас виснажує не саме стрес, а думка про те, що він ніколи не закінчиться.
2
Вчіться і вмійте бачити позитивні сторони ситуації. У разі, якщо емоції вас захльостують, ви не можете адекватно сприйняти дійсність. Необхідно подивитися на ситуацію з декількох сторін, щоб розібратися, чи так все погано як ви відчуваєте або ж є як позитивні сторони, так і шляхи виходу, альтернативні наявним. Ви можете змінити своє ставлення до ситуації, досить просто захотіти цього.
3
Умійте і вчіться бачити позитивні сторони ситуації. У разі, якщо емоції вас захльостують, ви не можете адекватно сприйняти дійсність. Необхідно подивитися на ситуацію з декількох сторін, щоб розібратися, чи так все погано як ви відчуваєте або ж є як позитивні сторони, так і шляхи виходу, альтернативні наявним. Ви можете змінити своє ставлення до ситуації, досить просто захотіти цього.
Корисна порада
Намагайтеся комбінувати всі ці методи до того, як у вас настане межа.