Як зробити з навушників мікрофон. мікрофон з навушників.

Якщо ви любите спілкуватися через програми Skype і Mail-агент, напевно, у вас є окремий мікрофон , гарнітура або мікрофон , вбудований в корпус ноутбука. Все йде добре до того моменту, поки ваш мікрофон не ламається. З невідомих вам причин, він перестає реагувати на сигнали, що надходять в поле його діяльності. Якщо ви вже задумалися про покупку ново мікрофон а - не поспішайте. Своїми силами можна перетворити старі навушники від вашого телефону в новий мікрофон .
Вам знадобиться
  • Навушники від телефону, штекер jack «3,5», з'єднувальні дроти, паяльник.
Інструкція
1
Звичайно, найпростіший вихід з положення, в вашому випадку, скористатися старими навушниками від телефону. Тут може бути 2 варіанти. Можна використовувати навушники безпосередньо, а можна скористатися тільки мікрофон . Перший варіант більш лояльний і займе всього пару хвилин вашого часу. Сходіть в магазин радіодеталей, купите перехідник, який перетворить тонкий штекер jack 2,5 в штекер jack 3,5. З'єднайте перехідник зі штекером навушників і користуйтеся не тільки мікрофон , а й усієї гарнітурою.
2
Також у цьому випадку є можливість зробити наступне: підключити гарнітуру до телефону - з'єднати телефон і комп'ютер за допомогою Bluetooth-з'єднання. Цей варіант виправдовує себе на увазі менших затрат (якщо у вас є Bluetooth-адаптер).
3
Розглядаючи останній спосіб вирішення проблеми, варто відзначити, що вам доведеться здійснювати спайку проводів. Якщо ви це не вмієте, попросіть допомоги у друзів або знайомих, хоча справа ця нескладна. Спочатку озбройтеся нагрітим паяльником, каніфоллю і невеликою кількістю припою. Вам необхідно припаяти заздалегідь приготований двожильний провід до штекера jack 3,5.
4
Після з'єднання штекера і дроти візьміть в руки навушники від телефону. Розберіть маленький корпус, в який вбудована кнопка «Відповідь». Ви побачите маленький мікрофон . Припаяйте до мікрофон у оголену частину двожильного дроти. Корпус можете назад зібрати. Також ви можете витягти мікрофон з гарнітури, але гарнітура втратить свою цілісність.
5
Якщо все було зроблено правильно і дроти в місцях спайки не замкнулися, то при підключенні мікрофон а до комп'ютера, ви почуєте звуки клацань, властивих працюючому мікрофон у.