Як встановити шрифт.

Одним з вагомих переваг Windows з найперших версій цього програмного продукту є можливість швидко і просто встановлювати в системі нові шрифти. Шрифт, будучи доданий в систему, стає доступний будь-яких додатків, таким, наприклад, як Microsoft Word або Adobe Photoshop.
  1. Щоб встановити шрифт, перш за все необхідно його придбати, або ж завантажити безкоштовний (існує безліч сайтів, де можна скачати безкоштовні шрифти, наприклад http://www.xfont.ru/). Якщо файл шрифта упакований в zip, його слід витягти перш, ніж приступати до наступного кроку.
  2. Відкрийте Панель управління і знайдіть серед значків папку Шрифти. Саме вона використовується як сховище шрифтів, доступного всім програмам, запущеним в операційній системі.
  3. Виберіть пункт «встановити шрифт» в меню Файл, або клацніть по файлу шрифту правою кнопкою миші і виберіть «встановити», або просто перетягніть файл шрифту в папку Шрифти.

Шрифт встановлений і готовий до використання в пріложеніях.Отметім, що в разі необхідності встановити відразу декілька шрифтів не потрібно проробляти цю операцію кілька разів. Цілком достатньо просто виділити всі необхідні шрифти, після чого виконати пункт 3 один раз з усіма шрифтами одновременно.Іспользуя встановлені шрифти для оформлення документів в додатках Microsoft Office пам'ятайте, що на комп'ютері, де ці шрифти були встановлено, вони не можуть бути відображені. Для повноцінної роботи з документом на іншому комп'ютері доведеться або встановити там той же набір шрифтів, або організувати впровадження шрифтів у файл документа. Це може помітно збільшити обсяг файлу, що містить документ, а в ряді випадків, коли шрифт є ліцензійним і захищений спеціальними засобами, впровадження виявиться й зовсім невозможним.Еслі шрифти доводиться додавати постійно, процес можна дещо прискорити, додавши ярлик на папку шрифтів (Fonts) в меню Send To. В цьому випадку для додавання нового шрифту або цілого комплекту шрифтів буде досить натиснути правою кнопкою миші по файлу шрифту (або групі одночасно виділених мишею файлів шрифтів) і вибрати Send To - Fonts. В іншому процедура додавання шрифтів залишається колишньою, тільки відкривати папку Панель інструментів і відшукувати там потрібний значок вже не буде необхідності.

Установка стандартних або нових шрифтів в операційній системі Microsoft Windows Vista є штатною процедурою, здійснюваної стандартними засобами самої системи.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню OS Windows Vista і перейдіть в пункт «Панель управління» для визначення встановлених шрифтів .
2
Виберіть опцію «Класичний вид» у вікні панелі і розкрийте вузол «Шрифти» подвійним кліком миші.
3
Завантажте архів бажаного шрифта з інтернету і викличте контекстне меню кліком правої кнопки миші.
4
Вкажіть команду «Витягнути все» і виберіть папку «Документи» для збереження файлу.
5
Поверніться в панель управління для здійснення операції установки вибраного шрифту і перейдіть в пункт «Оформлення та персоналізація».
6
Розгорніть вузол «Шрифти» та розкрийте меню «Файл» в сервісній панелі інструментів вікна програми.
7
Вкажіть пункт «Встановити шрифт» або скористайтеся функціональною клавішею Alt при неможливості відображення меню «Файл».
8
Вкажіть тому з призначеним до установки шрифтом в групі «Диски" діалогового вікна додавання шрифтів і розкрийте папку обраного шрифту в групі «Папки» подвійним кліком миші.
9
Виберіть підлягає установці шрифт в групі «Список шрифтів " і підтвердіть виконання установки натисканням кнопки "Встановити".
10
Поверніться до головного меню «Пуск» для здійснення процедури видалення став непотрібним шрифту і перейдіть в пункт «Панель управління».
11
Розкрийте посилання «Оформлення та персоналізація» і розгорніть вузол «Шрифти».
12
Визначте підлягає видалення шрифт у списку або скористайтеся функціональною клавішею Ctrl для вибору декількох шрифтів одночасно.
13
Відкрийте меню «Файл» сервісної панелі інструментів вікна програми та вкажіть команду «Видалити».
14
Ще раз поверніться в панель управління і розгорніть вузол «Регіональні настройки» для вибору кириличної кодування.
15
Перейдіть на вкладку Administrative діалогового вікна налаштувань мови та натисніть кнопку Change system locale ...
16
Вкажіть пункт Russian (Russia) в випадаючому списку нового діалогового віконця і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK.